Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Dexter
#11
Chyba muszę się w końcu skusić na ów serial.
Dużo osób go poleca :)
  Odpowiedz
#12
Serial jest świetny i oglądam go na bieżąco ale muszę przyznać, że z sezonu na sezon poziom spada i mam nadzieję na jakiś efektowny koniec w 7 sezonie.
Ostatnio stacja CW zaczęła reklamować finał sezonu banerem na którym widać konfrontacje Debry i Dexa, gdyby Dexter zginął w tym sezonie z ręki siostry wcale bym nie narzekał ;P
  Odpowiedz
#13
Właśnie miałem pisać taki temat :D
Kocham ten serial i czekam na kolejny sezon.
Oby tylko nie skończyli teraz jak zapowiadają
  Odpowiedz
#14
Pamiętam jak znajomy opowiadał mi mniej więcej o fabule... Na pewno nie zachęcił mnie swoją fascynacją tym serialem, a nawet wręcz przeciwnie, kompletnie wybił mi z głowy pomysł na ściągnięcie pierwszego sezonu. Nie wiem jakim cudem sięgnąłem później do recenzji Dextera, która również mnie nie zachwyciła. Z takim podejście, jakoś w końcu skusiłem się na tego tasiemca... Chyba przez dziewczynę, nie pamiętam. Dzisiaj jest to mój ulubiony serial, zaraz po Grze o tron. Również czekam na ostatni sezon :)
  Odpowiedz
#15
Moim ulubionym jest tez GOT ale Dex od razu za nią :D
Na trzecim miejscu TWD Cool
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości