Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Dla ludzi o mocnych nerwach - filmy Youtube
#1
Tak więc wątek z filmami pochodzącymi z Youtuba dla ludzi o mocnych nerwach. Dla mnie zawsze najbardziej mordercze były kompilacje z nieudanymi próbami wyczynów parkourowych jak ten poniżej. Zasady wstawiania filmów są proste:

Wstawiamy po jednym wideo. 
Film musi być z dreszczykiem emocji, tak żeby ciarki chodziły po plecach jak się je ogląda. 
Na zabawne filmy jest inny dział. 

Zaczynam:

https://www.youtube.com/watch?v=ZEs9zmF-Fwk

Mogę patrzyć na dużo filmów z dreszczykiem emocji, ale te nieudane wyczyny mnie działają na mnie jak widelec ślizgający się po talerzu, po prostu ciarki po plecach idą. 

Jak znacie jakieś ciekawe, to wstawiajcie. Wypadki, wyczyny kaskaderskie, niebezpieczne sytuacje. Chętnie zobaczę co wywołuje ciarki na plecach Odjechanych.
  Odpowiedz
#2
"Dla ludzi o mocnych nerwach" - mówisz, masz:

  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak przywrócić stary wygląd Youtube? Poradnik Robotox 1 5 748 30.04.2020, 16:25
Ostatni post: szocik
  YouTube rezygnuje z adnotacji. Robotox 2 1 376 18.03.2017, 23:16
Ostatni post: Dominik
  Jak pobierać filmy z cda.pl? Baron 8 15 779 02.03.2017, 18:39
Ostatni post: Dominik
  Kompromitujący film na Youtube. amb00 18 4 918 05.07.2016, 21:42
Ostatni post: Jarus
  Youtube - koniec internetu? Dziwactwa na kanałach w youtube. Baron 2 1 750 18.02.2016, 19:01
Ostatni post: amb00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości