Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani,com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera.

Strona Odjechani.com.pl wykorzystuje pliki cookies, pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Ankieta: Czy zgadzasz się z obecną polityką przyjmowania uchodźców do Europy i Polski?
Ankieta jest zamknięta.
Tak.
11.11%
1 11.11%
Nie.
11.11%
1 11.11%
Zdecydowanie Tak!
0%
0 0%
Zdecydowanie Nie!
77.78%
7 77.78%
Nie wiem.
0%
0 0%
Nie ma to dla mnie znaczenia.
0%
0 0%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Dlaczego Unia zmusza nas do przyjęcia uchodźców?
#11
Możnaby wiele zrobić na świecie w sprawie tego, żeby ludzie z tamtych rejonów przestali emigrować, ale po co? Syria? A niech się leją nawet sto lat. Palestyna? A co zrobić? Przecież nie można zwrócić uwagi Izraelowi. Afryka? A co Nam po Afryce? Wydoić złoża i niech się leją między sobą plemiona, watażkowie i inni.
A Europa? Lepiej zrzucić wszystkich ludzi na kupę i zobaczyć co się stanie. Wojna religijna? niech się wymordują wzajemnie.
Tak myślą politycy. Interesy, interesy i jeszcze raz interesy. Reszta ich nie obchodzi. Wciskanie kitu dobrze im idzie, dlatego są politykami.

Ktoś za tym stoi i wydaje grube pieniądze, żeby panowie z UE forsowali takie tezy, a nie inne. Przecież nawet średnio rozgarnięty Mietek spod sklepu zauważa różnice cywilizacyjne między Europą Zachodnią, a cywilizacją arabską; dostrzega kompletny brak racjonalnego planu UE, który to zadbałby o uchodźców tych prawdziwych, w równej mierze co o rdzennych obywateli państw UE.

Z tym, że UE i poszczególne rządy wydają się być bezradne. Brną w swoje beznadziejnie głupie pomysły, mimo sprzeciwu obywateli. Posuwają się do absurdów, byle tylko zachować twarz i udawać dalej, że wszystko jest w porządku.

Uchodźcy. Ci ludzie muszą mieć gdzie mieszkać, co jeść i pić, w co się ubrać, nauczyć języka i mieć pracę, żeby mogli się zająć czymś konstruktywnym. Jeśli samemu się tonie, to nie przyjmuje się na dziurawą łódkę kolejnych rozbitków, bo to jedynie przyspiesza proces tonięcia. To nawet małe dziecko wie.Niestety typowy delegat UE tego nie wie, nie chce wiedzieć. Woli brać mamonę. Tyle, że Ci ludzie to "elita" w ogłupianiu społeczeństw. Dlatego siedzą na stołkach tam, gdzie siedzą. ;)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości