Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Długie włosy u mężczyzn
#1
Temat równie dobrze mógłbym napisać w naszym dziale, ale pozwolę aby i płeć piękna mogła się na ten temat wypowiedzieć. Kręcą Was długie włosy u faceta, a dokładnie jakie do ramion, do uszu? - to samo do Panów, jakie lubicie a może nie lubicie.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#2
Nigdy nie miałem i nie zamierzam mieć długich włosów :)
Facet to facet i ma mieć włosy jak chłop nie jak baba :P
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#3
Jeśli ktoś ma długie to ani mnie to ziębi, ani grzeje, jego wybór. Osobiście nie wyobrażam siebie w długich włosach i do fryzjera chodzę regularnie co miesiąc.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#4
Patrząc obiektywnie, długie włosy są naturalne i nie ma w tym absolutnie nic złego. Jesteśmy przyzwyczajeni do widoku krótkich włosów, więc podlegamy stygmatyzacji i każde odstępstwa większość ludzi postrzega negatywnie. Ja wolę krótkie, ponieważ bardziej mi pasują i nie ma z nimi problemów. Wygoda, lepszy wygląd i bardziej męski charakter wizualny jednocześnie. Muszę jednak przyznać, że niektórych facetów powinny ich dziewczyny odurzyć chloroformem i obciąć na łyso, żeby zrozumieli, iż za cholerę im to nie pasuje.
  Odpowiedz
#5
Mi się strasznie nie podobają długie włosy u faceta. Osobiście nie wyobrażam sobie siebie w takich kołtunach do ramion. Prędzej zapuściłbym brodę.
  Odpowiedz
#6
To już się tak przyjęło, że długie włosy noszą kobiety, faceci krótsze. Teraz coraz częściej można spotkać i mężczyzn z długimi włosami, głównie w miastach, czy mi się podobają? oczywiście włosy, to zależy rzadkie czy gęste, wolę takie pomiędzy, do uszu ostatecznie poza.
Mam czternaście lat, jednak rodzice nigdy nie pozwolili mi chodzić w dłuższych włosach, głównie ojciec - może dlatego że goli na zero i ma inny gust, jemu może się nie podoba ale grunt że mi się podoba i za każdym razem mu to mówię.
Zawsze trzeba spróbować czegoś nowego, ale głupotą jest to aby facet upodobniał się do kobiety pod tym względem, z resztą nie tylko pod tym.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#7
Ostatnio moda zapanowała taka... Skórzane kurtki, długie włosy, czasem kozia bródka. Nie są nawet fanami heavy metalu i sami nie są w stanie konkretnie odpowiedzieć, dlaczego tak, a nie inaczej. Zwykle mówią, bo mi się tak podoba. Może i czas przyjąć do wiadomości, że nam też wiele rzeczy się podoba i lepiej tego nie da się wytłumaczyć. Należy to akceptować.
  Odpowiedz
#8
Gram w dwóch zespołach metalowych i jednym jazzowym. W jednym z tych składów mam najkrótsze włosy (do ramion). A w każdym jest facet z długimi piórami. Wbrew pozorom niektórym z nich to pasuje- są przez dłuższe włosy i brody bardziej... męscy? Nie umiem tego określić. Po prostu im pasuje.
  Odpowiedz
#9
Ja długi czas nosiłem irokeza na głowie, później się trochę pozmieniało, uwierzcie- na poprawę humoru czy nowy rozdział dobre są zmiany, nawet tak drobne jak zmiana fryzury i tak oto od ponad roku śmigam z dłuższymi kłaczkami, szczerze? Jakoś lepiej się teraz czuję. Prostując, nie są one do tyłka, do łopatek, do ramion, po prostu trochę dłuższe niż przeciętny facet nosi. Opinię były raczej pozytywne, zawsze słyszałem, że wyglądam na parę lat starszego, teraz też słyszę, ale już nie o tyle lat starszego, co kiedyś Haha Czyli można powiedzieć, że odmładzają :D Zależy jak leży ;)
  Odpowiedz
#10
Ja od zawsze miałem dłuższe włosy. :D Nie przesadnie ale ostatnio moje włosy były cięte "na jeżyka" od 7 lat temu :D. Na zdjęciach które kiedyś dodałem byłem świeżo po fryzjerze, ale normalnie mam ok 4-5 cm dłuższe :). Nie widzę się w króciutkich włosach, ale nie podobają mi się po ramiona. ;)
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Długie kolejki - kiedyś i dziś. Karol 2 1 768 26.12.2011, 11:15
Ostatni post: Leszek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości