Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Do jakiego zwierzątka mnie porównasz?
#21
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#22
Ola to taka sowa, która już została wymieniona. Lubisz przyswajać wiedzę, a potem ją niebanalnie wykorzystujesz. Ogólnie mądra głowa z Ciebie ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#23
Nico mi się kojarzy z gepardem, wiadomo- najszybsze zwierze, a te maszynki, które kochasz to też wolne nie są :D
  Odpowiedz
#24
Ciężko Cię przemienić patrząc na same posty więc przykułem uwagę do nicku i wyszło, że będziesz koniem (zwierze takie :P)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#25
Nikuś to taki struś :D. Lubi zapiepszać i (to już przypuszczam) ma duże jaja :D. :P
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#26
Cassius Ty będziesz żyrafą i nie pytaj się dlaczego... Ciężko to ocenić, ale ktoś żyrafą musi być i padło na Ciebie w tym względzie :)
  Odpowiedz
#27
Hahaha Haha Ten co mi głowę potyrał.

Cassius nie uzasadnię ale mi jeża przypominasz. Nie mam zielonego pojęcia dlaczego :D
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#28
Nikuś przyszła pora i na Ciebie :)

Ty mi się kojarzysz z nietoperzem. Wyłaniasz mi się niczym ten Batman z tego awatara, czasami robisz cuda, chociaż jeszcze nie widziałam, żebyś wisiał do góry nogami, ale coś mi się zdaje, że tak gdzieś w zaciszu swego domu dokonujesz makabrycznych mordów, co zresztą widać na załączonym obrazku.
  Odpowiedz
#29
Hmm... Vilandra Mysli Ty mi się kojarzysz z dzikim kotem, z daleka fajnie, ale jak przyjdzie co do czego to pazurka potrafisz pokazać ;)
  Odpowiedz
#30
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Oceń mnie po avatarze Vilandra 347 48 852 02.05.2017, 05:33
Ostatni post: Paweu
  Na ile lat mnie oceniasz? Paweu 101 18 674 14.04.2015, 22:51
Ostatni post: Paweu
  Czego we mnie nie lubisz? Piekielnie szczera zabawa Vilandra 237 36 741 26.02.2015, 23:49
Ostatni post: Robotox
  Oceń mnie po Sygnaturze SimLay 72 12 274 04.12.2013, 20:08
Ostatni post: WazzUp
  Opisz mnie piosenka. Hans 19 5 868 28.10.2013, 23:28
Ostatni post: Vilandra

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości