Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Dodane.pl - darmowe pobieranie, alternatywa chomikuj
#1
Siemanko, już kilka miesięcy temu znalazłem tę stronę, ale dopiero teraz postanowiłem założyć temat, bo chciałem się dowiedzieć, co mają ze swojej działalności tego typu darmowe serwisy udostępniające pliki. Nie dość, że płacą innym za pobieranie ich plików, to jeszcze pozwalają je za darmo ściągać użytkownikom, jak i gościom. Nie widzę żadnego źródła dochodu, pozwalającego utrzymać stronę, nie mówiąc już o jakimkolwiek z zysku z tytułu rejestracji, transferu lub innego typu usług. Ktoś mi może powiedzieć, na czym zarabiają te serwisy, bo chyba nie na samych reklamach. Czy jest to bezpieczna strona dla pobierającego? Jak zarabiają tego typu strony?
  Odpowiedz
#2
Korzystam już jakiś czas.
Pewnie niedługo zaczną się premki ;)
Wszystko do czasu, Mega szafa też była za darmo na początku ;)
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#3
Fajnie, że podałeś tą stronkę, wcześniej jej nie znałem.
Strony tego typu zarabiają na reklamach i na premium kontach - głównie.
Premium pojawi się prędzej czy później , teraz mają za free, bo szukają użytkowników, uploaderów, generalnie większość stron tego typu robi to samo, najpierw free a potem płać albo wypad.
  Odpowiedz
#4
Już zamknięta, domena na sprzedaż.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Doładowanie Darmowe Telefonu rubin86 2 1 480 04.02.2017, 20:01
Ostatni post: WazzUp
  Darmowe subskrybcje YT, lajki, twitty, wejścia na strony itp. Robotox 0 2 389 08.01.2016, 21:09
Ostatni post: Robotox
Wink Abelhas.pt alternatywa dla Chomikuj.pl Caesar91 2 6 702 11.03.2015, 20:49
Ostatni post: Caesar91
  MegaSzafa.com alternatywa dla chomikuj, darmowa hughes87 23 23 183 05.03.2015, 16:40
Ostatni post: MrPsycho
  Darmowe 32 PLN na zakupy - wish.com WazzUp 8 4 642 21.09.2014, 18:53
Ostatni post: Diablo09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości