Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Domena za 0 zł
#1
Siemka. Poszukuję strony gdzie można za free zarejestrować domenę Pl. Chodzi mi o jak najszybszą i darmową rejestracje gdyż chce startować z forum.
Chyba że jakaś osoba mi zarejestruje wzamian za Ts3 ? Prosze o linki lub osoby chetne aby pomóc zarejestrować za free pisały pod tematem
Dzieki i pzdr
  Odpowiedz
#2
Nie radzę korzystać z domen za 0zł, to sie nie opłaca lepiej zarejestrować chociażby za 10zł np na webd.pl
  Odpowiedz
#3
A co sądzicie o Az.pl, Home.pl i Forpsi.pl ? na której najlepiej zarejestrować?
  Odpowiedz
#4
Domena całkowicie za free jest na http://www.dot.tk/ ale tyko na rok...
  Odpowiedz
#5
A z płatnych jaki najlepszy hosting ?
  Odpowiedz
#6
Z płatnych najlepszym (ale zarazem jednym z najdroższych) jest home.pl
Szybki, bezproblemowy - moim zdaniem najlepszy.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#7
home.pl nie polecam była na nim strona 3gplay.pl gdy zmieniła wygląd i styl i doszło więcej funkcji cały czas występował błąd 503. Za dużo osób ją po prostu odwiedzało jeśli forum będzie odwiedzało do tysiąca osób to możesz wziąśc.
  Odpowiedz
#8
Być może była to chwilowa awaria, znam wiele stron postawionych w tym serwisie i działają, ale
oczywiście możesz mieć rację - być może był to po prostu pech.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#9
Damianoslawp zmień nazwę tematu jeśli chcesz tu rozmawiać również o hostingu!

Śmiało mogę polecić Ci Linuxpl.com
Obsługa dostępna niemal 24h na dobę, nielimitowane bazy danych, przyzwoita przestrzeń, duży limit transferu i co ważne tanio!.
Na ich serwerach mieliśmy forum ponad rok czasu i byliśmy bardzo zadowoleni. Nawet przy 10 tyś osób /dz. przy wysłaniu mailingu, hosting nawet nie jęknął. Jeśli nie masz jednak pieniędzy na domenę PL, jak chcesz promować forum? Samo się nie wypromuje, chociaż niektórzy w to mocno wierzą. :)
  Odpowiedz
#10
Kasa jest ale pytałem z ciekawości. MiaLem za darmo kilka w az.pl ale już nie pamiętam ani loginu ani hasła.. A jakim skutecznym sposobem można reklamować forum ? Zastanowie sie na linuxpl.com

Mozna zamknac.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości