Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


DownThemAll nie pobiera
#11
Tony: pobierało mi 1mb/s a mam neta 5mb mogę nawet nagrać filmik u taty na laptopie.
  Odpowiedz
#12
Najbardziej stabilna jest wersja 2.0.6 i jest kompatybilna z Firefox 3.5 - 5.

Najnowsza (wersja testowa mogąca zawierać błędy) to 2.0.7 i jest kompatybilna z Firefox 3.5 - 6.
Jeżeli występują problemy z programem to należy to zgłosić TUTAJ (strona w języku angielskim)

Firefox w wersji 5 nadal jest niestabilny i DownThemAll 2.0.7 nadal może pracować nieprawidłowo.

Ja mam Firefox'a 3.6.18 i najnowszą wersję DownThemAll 2.0.7 i mi wszystko działa ładnie i pięknie.
Czasami aktualizacja przeglądarki Firefox do "najnowszej" psuje cały efekt i większość dodatków pracuje nieprawidłowo lub nie działa w ogóle.
Proponuję downgrade do starszej wersji Firefoxa i pozostać przy niej dopóki dopóty "najnowsza" wersja nie będzie w zupełności stabilna.

DownThemAll przyspiesza pobieranie i to jest pewne na bank gdyż (ku wiadomości dla co niektórych) pomimo że jest to dodatek do przeglądarki to jest to pełnowartościowy akcelerator pobierania.
DownThemAll jedynie nie przyspiesza lub nie zwiększa wartości prędkości łącza internetowego.

Co to jest program DownThemAll?

DownThemAll zawiera wszystko, czego można życzyć sobie od menedżera plików. Ma zaawansowany akcelerator przyspieszający do czterech razy prędkość pobierania plików i umożliwia wstrzymywanie i wznawianie pobierania w dowolnym czasie.

DownThemAll jest szybki, niezawodny i łatwy w użyciu. Umożliwia pobieranie wszystkich odnośników czy obrazków znajdujących się na stronie internetowej i wiele więcej… Używając w pełni konfigurowalnych reguł pobierania możesz udoskonalić swoje pobieranie plików. Zachowasz pełną kontrolę nad pobieranymi plikami, określisz dedykowaną prędkość pobierania i liczbę jednoczesnych połączeń. Użyj metalinków lub ręcznie dodaj mirrory, by pobierać plik z wielu serwerów jednocześnie.

DownThemAll jest darmowym, o otwartych źródłach oprogramowaniem. Nie zawiera reklam, programów szpiegujących i ukrytych kosztów!
Nie rozmawiam za pomocą czatu i PW.
  Odpowiedz
#13
już wszystko działa ;]
trzeba było przywrócić ustawienia domyślne pewnie brat coś zrobił ;/
  Odpowiedz
#14
(23.08.2011, 10:05)Chomikowy11 napisał(a): Tony: pobierało mi 1mb/s a mam neta 5mb mogę nawet nagrać filmik u taty na laptopie.

Zrozum to człowieku że nie może Ci pobierać z prędkością 1MB/s skoro masz łącze 5Mb/s, co najwyżej mogło Ci pokazywać że pobiera z prędkością 1Mb/s (megabit na sekundę nie megabajt).
  Odpowiedz
#15


Oto Dowód ..
może pomyłka jakaś ale szybko bardzo pobiera może mam neta 10mb nie wiem ale ponoc mam 5
  Odpowiedz
#16
W takim razie masz szybsze łącze niż 5Mb/s bo fizycznie nie mam możliwości aby jakikolwiek program przyspieszył Ci fizyczną prędkość łącza.
Może być jeszcze inna przyczyna, ale o tym później najpierw muszę przetestować tą wtyczkę.
  Odpowiedz
#17
spytam sie taty jakie łacze mam okazuje sie ze chyba 10mb/s

  Odpowiedz
#18
Chyba? Zobacz w umowie albo na stronie logując się na swoje konto (w upc tak można).
  Odpowiedz
#19
Na filmie widać że masz łącze szybsze niż 1024 Mb/s czyli nieco ponad 1.1MB/s (czytaj Megabajta na sekundę).
Oznacza to że w sekundę pobiera jeden megabajt danych.

Zastanawiam się jaki macie abonament tego łącza ??

Wtyczka DownThemAll pobiera z maksymalną możliwą prędkością łącza (jeżeli nie ustawiono żadnego limitu).

Fajne takie łącze tylko jak dla mnie to za szybkie bo nie miałbym co ściągać - nie mam na to czasu.
Nie rozmawiam za pomocą czatu i PW.
  Odpowiedz
#20
[Obrazek: 93691455777594214688.jpg]
Tutaj na zwykłym pobieraniu
[Obrazek: 62116701843440101168.jpg]
a tu na downthemall
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości