Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Dziecinne wygłupy
#1
[Obrazek: 01677e52cba61cf7dd3d4086b5f78658-1325879517.jpg]

Miałeś takie zdarzenia w swoim życiu, a może twoje dzieci sprawiły ci mega niespodziankę.
  Odpowiedz
#2
Karol napisał(a):Miałaś takie zdarzenia w swoim życiu ?

Gdy byłam bardziej smarkata , była moda na cukierki na oleju z cukru. Tak jakoś to się robiło i do zimnej wody. Spaliłam przy tym całą kuchnię włącznie z oknami , po kuchni zostały zgliszcza. Rodzice byli na podwórko z drugiej strony - dopiero jak poczuli dym była reakcja wcześniej zawsze szło mi dobrze z obsługą kuchenki gazowej.
  Odpowiedz
#3
To się pochwalę jak miałem 7 lat to zachciało mi się wyklepać nowiusieńki parkiet, tłuczkiem do mięsa. To było nie lada zadanie bo pokój miał 50 metrów kwadratowych. Mamusia jak z pracy wróciła i zobaczyła cały parkiet we wzorki , to nie powiem żeby była zachwycona, co oberwałem za to to moje....
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości