Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Facebook: opłaty za wiadomości do nieznajomych i celebrytów w drodze
#1
Jak wszedłem teraz na serwis instalki doczytałem się pewnej wiadomości. A mianowicie o opłacie za wysłanie wiadomości do osoby której nie mamy w znajomych. Kto będzie chciał jeszcze z facebooka korzystać? Jak masz fanpage a wyślesz do kogoś wiadomośc nawet do siebie, zapłacisz za wszystko? Chore czy normalne ?


Cytat:
Facebook: opłaty za wiadomości do nieznajomych i celebrytów w drodze
Środa, 10 Kwiecień 2013 20:06,Wpisany przez Łukasz Bernacki

W grudniu ubiegłego roku pojawiły się pierwsze plany, dotyczące wprowadzenia przez Facebooka opłat. W przypadku chęci wysłania wiadomości do nieznajomego, użytkownicy mieli uiścić opłatę w wysokości 1 dolara. Teraz temat powraca i jak się okazuje, możemy za taką przyjemność zapłacić nawet więcej. Wszystko uzależnione będzie od popularności adresata na Facebooku.

Opłata uzależniona będzie od kilku czynników, m.in. ilości zainteresowanych wysłaniem wiadomości do adresata, liczby wyświetleń profilu czy śledzących. Według obliczeń do jakich doszedł The Sunday Times, Facebook planuje zarabiać najwięcej na celebrytach i znanych osobistościach ze świata. Przykładowo, wiadomość do Snoop Doga kosztować ma 10,08 funtów brytyjskich, a więc nawet szesnastokrotnie więcej niż zakładano wcześniej.



Co wy o tym myślicie ?
  Odpowiedz
#2
Powiem po prostu, niech się walą na ryj. Ależ się brzydko wyrażam co? Być może, ale wkurza mnie fakt wykorzystywania i to na "wydrę". Najpierw udostępniają portal, uzależniają od niego, a później karzą płacić. Na razie tylko za wiadomości, później za coś innego, na przykład za udostępnianie zdjęć (niemożliwe?), a na koniec wprowadzą abonament miesięczny za korzystanie z fb (niemożliwe?). Wszystko jest możliwe, za mało widocznie kasy ciągną z tego portalu i chcą się nachapać jeszcze więcej. Ciekawe czy ci celebryci dostaną jakąś działkę z tego procederu (pewnie tak), bo jakże by inaczej, też są tacy biedni przecież, nikt nie kupuje ich płytek tylko z chomika myk i już. I bardzo dobrze, tak trzymać, nie kupuję i nie będę kupować. Ależ mnie to ruszyło, i nie wiem dlaczego, nigdy nie przepadałem za fb.
  Odpowiedz
#3
Jak dla mnie to z tego facebooka już nie będą ludzie korzystać. Pozostaną nam takie serwisy jak google + czy myspace, lub teitter.
  Odpowiedz
#4
Nie mam faca to dla dziewczyn dobre:)

Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
  Odpowiedz
#5
I tak nie piszę do celebrytów więc lajcik, z resztą.. do osób nie z list znajomych też nie piszę więc na razie zostaje na fejsie.

Jeśli wprowadzą to i jeszcze jakieś opłaty to pewnie zmienię portal na jakiegoś Twittera lub G+ albo po prostu wrócę do NK :P

Nie wydaje mi się to jednak prawdopodobne... chociaż, kto wie ? ;)
  Odpowiedz
#6
Bzdury bzdury i jeszcze raz bzdury. Kto to w ogóle wymyśla?
Kolejna drama, podobna do tej z YouTube gdzie "podobno" mają ukazać się płatne subskrypcje.
Facebook nigdy nie wprowadzi takich zmian, za dużo z tym zamieszania za mało $$. Strasznie
podobają mi się komentarze że facebook upadnie i takie tam. Ten serwis żyje tylko i wyłącznie dzięki temu
że jest wykorzystywany jako źródło reklamy na dodatek jawnie handlując naszymi danymi.

Dla wszystkich fanów fb, pociesze Was że jeśli facebook nie zrobi jeszcze większego przekrętu na giełdzie
niż dotychczas nic złego mu się nie stanie i płatne usługi nie wejdą w życie.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#7
Pierwsze opłaty już się pojawiły za promowanie wpisów. I te mają być już nie długo.
  Odpowiedz
#8
mówie wam z fb zrobi się drugie nk z opcją lubie to! O ile wszyscy nie pousuwają kont ja sam się zastanawiam nad usunięciem konta xd
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#9
Wiecie co ? Mi to wszystko wisi. Co będzie to będzie.
  Odpowiedz
#10
O Jezusie to jest chore jak można płacić za wiadomości ? . Facebok nie ma się czym dorobić ?.
Przecież ci właściciele mają tyle kasy .
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Question Facebook - Czy jestem uzależniony? Szymon 10 3 669 10.05.2015, 21:57
Ostatni post: Demanufacture
  Facebook - jaka jest prawda. Karol 21 9 140 08.06.2012, 19:36
Ostatni post: Karrts
  Facebook przetrzymuje dane, kara 100 000 Euro możliwa Kucharek 8 3 992 31.10.2011, 04:22
Ostatni post: tonyviroos
  Facebook wprowadza rozpoznawanie twarzy Karol 0 1 392 08.06.2011, 17:48
Ostatni post: Karol

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości