Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Facet w kuchni?
#11
(17.12.2011, 12:04)Lost DJ napisał(a): Jak Adidas i Nike :D

Ja tam nie mam problemów z gotowaniem, zawsze sobie poradzę w tej kwestii :D Jak coś nie wyjdzie to zupka chińska prod. Radomskiej i jestem najedzony :D

Pamiętam przygodę jak na swoją pierwszą randkę przygotowywałem kolację :D To chciałem się popisać i upiec kurczaka. No to siup go do piekarnika, a że czasu było niewiele to ustawiłem go na najwyższą temperaturę (250 stopni)... Kasia przyszła, idę jej otworzyć drzwi, pomagam się rozebrać... no i tak oboje patrzymy na siebie... "Czujesz?" "O MATKO, KURCZAK!"... no i w sumie to zrobiliśmy kanapki bo nie było wyjścia, ale też było romantycznie! :D
Jeśli chodzi o Adidas i Nike
Prawda,prawda, ale nie we wszystkich przypadkach:P:D
Jeśli chodzi o romantyczną kolację jak coś nie wypali wystarczą nawet kanapeczki z ciepłą herbatką:D Chyba, że kobitka jest wybredna:D
  Odpowiedz
#12
(17.12.2011, 15:17)kubi120 napisał(a): Chyba, że kobitka jest wybredna:D

Wszystkie są, ale okazują to w mniej lub bardziej dosadny sposób :D
  Odpowiedz
#13
No nie zgodzę się , ze wszystkie ja staram się być wyrozumiała i tego samego oczekuje :D
  Odpowiedz
#14
Sama jestem kucharką, ale mój mąż też nauczył się gotować. I robi to całkiem dobrze. Nikt z domowników nie narzeka, a jest nas 5 osób. A jak smakuje, gdy się samemu nie gotuje! Palce lizać.
  Odpowiedz
#15
Myślę, że faceci sa lepszymi kucharzami. Gotują bo chcą a nie muszą. Moj mąż odkad jesteśmy po ślubie uparł się, że potrawy na święta wielkanocne przyszykowuje sam a ja mam tylko dowozić mu produkty. Rzecz jasna bez ciast. mnie odpowiada taka zamiana a i rodzina nie narzeka :)
  Odpowiedz
#16
Ja tam lubię gotować, wręcz przyjemność mi to sprawia. ;)
  Odpowiedz
#17
nie chcę się chwalić, ale gotuję sobie sam już długą chwilę, a mam dopiero 18 lat :P
Nie wszystko potrafię, ale to co lubię to sobie zrobię:P
  Odpowiedz
#18
W domu zazwyczaj kobiety gotują ale zawodowo przecież to faceci głównie są kucharzami.
Ja ostatnio robię sobie sam pizze i całkiem nieźle to wychodzi :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości