Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Filmik na urodziny
#1
Video 
Witam wszystkich, 
rodzice mojego przyjaciela zlecili mi wykonanie filmiku urodzinowego na jego 18tke. Problem w tym iż rodzice organizują mu wielką imprezę  i jest zaproszona setka gości. Zależałoby im, i oczywiście mi, żeby nie była to taka byle sobie składanka zdjęć i filmików od dzieciństwa do teraźniejszości lecz chciałbym żeby było to efektowne.
Jakiego programu użyć?
Na samym początku myślałem o starym Movie Makerze windowsowskim, lecz oprócz wstawienia muzyki i serii zdjęć, wątpię iż można coś efektownego stworzyć. W necie jest róznych programów jak np. Pinnacle czy Sony Vegas, lecz wydają się mi one bardzo skomplikowane i chciałbym uniknąć uczenia się aby ich używać. Chodzi mi o coś prostego, nie koniecznie tak prostego jak Movie Maker, ale zależy mi aby to był intuicyjny program. 
Co oprócz zdjęć i filmików z dzieciństwa?
Jak np zrobić ten wstęp? https://www.youtube.com/watch?v=v81VTqxMJeQ
Bardzo mi się podoba ten początek i widziałem takie same (z innymi napisami) w innych filmikach więc musi być gdzieś jakiś szablon/program co takie robi.. gdzie takie znaleźć? 
Musiałbym też wymyślić, albo lepiej "podpatrzyć" od kogoś, pomysł na fajną treść, aby było to nie tylko wzruszające lecz też humorystyczne aby publiczność pośmiała się, lecz z tym to najmniejszy problem.
Chodzi mi więc też o takie istniejące szablony, czy programy które mi by w tym pomogły. Nie zamierzam tworzyć grafik od zera.
Oczywiście mile widziane są rady i sugestie
Pozdrawiam, lupastro
[Obrazek: 30829.png]
  Odpowiedz
#2
Co do Windows Movie Maker'a, to on nie jest wcale taki banalny... Oferuje możliwości lepienia fajnych klipów, można używać animacji itp. Do prostych działań takich jak fajna sklejanka z muzyką jest dobry.
Jeżeli jednak ty chcesz coś bardziej ambitnego polecam Camtasia Studio - 30-dniowa wersja testowa, przez którą zdążysz zrobić ten filmik. Posiada różnego rodzaju szblony, które można ściągać z internetu. Jednak camtasia tak jak inne programy są trudniejsze od movie makera i wymagają zapoznania się z nimi, co wymaga trochę czasu.


  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości