Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Finał X-Factor!
#1
Pierwsza edycja programu X-Factor już za nami. Znamy zwycięzców.

Pierwsze miejsce: Gienek Loska
Drugie miejsce: Michał Szpak
Trzecie miejsce: Ada Szulc

Jakie jest wasze zdanie odnośnie wyników?
Dużo chyba mówić nie trzeba... według mnie zasłużona wygrana Gienka. Od samego początku do samego końca byłem za Gienkiem Loską. Już w "Mam Talent" mnie zaciekawił swoimi wykonami.

Co do drugiego i trzeciego miejsca... nie wiem czy zamiana miejsc nie byłaby lepsza. Trzeba przyznać, że każdy ma niemały talent, ale jak powiedział w jednym z odcinków juror "my tu szukamy talentów...", a Michał Szpak od początku zachowywał się jak "gwiazda"? co mi osobiście się nie bardzo podobało. O jego stylu nie wspominam, bo to do muzyki raczej ma mało wspólnego.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#2
Stawiałem na Gienka od początku. Bardzo dobrze, że wygrał.
To jest świetny gość, do wszystkiego podchodzi na wielkim luzie :)

Szpak, jest to osoba inna, wyjątkowa... ludzie lubią to co inne więc pewnie dlatego wspiął się na 2 miejsce.
Oczywiście przy tym musiał coś umieć, inaczej nic by z tego nie było.
  Odpowiedz
#3
Ja również byłem za Gienkiem bardzo się ciesze, że wygrał a reszta cóż... o Szpaku się nie będe wypowiadał bo został bym zbanowany za wulgarne słowa a Ada co można o niej powiedzieć chyba to, że ładnie śpiewa ale do Gienka ma na noc:)
  Odpowiedz
#4
Kochani nie na darmo wysyłałem smsy żeby mógł nie wygrać . Tylko gorzej będzie jak rachunek dostane...
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowy Juror w X-Factor Saibo 5 2 534 05.01.2012, 20:17
Ostatni post: Saibo
  Bilety na "X-Factor" po... O matko! Ale drożyzna! Marszal 2 3 247 08.04.2011, 11:14
Ostatni post: Kucharek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości