Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Finał X-Factor!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pierwsza edycja programu X-Factor już za nami. Znamy zwycięzców.

Pierwsze miejsce: Gienek Loska
Drugie miejsce: Michał Szpak
Trzecie miejsce: Ada Szulc

Jakie jest wasze zdanie odnośnie wyników?
Dużo chyba mówić nie trzeba... według mnie zasłużona wygrana Gienka. Od samego początku do samego końca byłem za Gienkiem Loską. Już w "Mam Talent" mnie zaciekawił swoimi wykonami.

Co do drugiego i trzeciego miejsca... nie wiem czy zamiana miejsc nie byłaby lepsza. Trzeba przyznać, że każdy ma niemały talent, ale jak powiedział w jednym z odcinków juror "my tu szukamy talentów...", a Michał Szpak od początku zachowywał się jak "gwiazda"? co mi osobiście się nie bardzo podobało. O jego stylu nie wspominam, bo to do muzyki raczej ma mało wspólnego.
Stawiałem na Gienka od początku. Bardzo dobrze, że wygrał.
To jest świetny gość, do wszystkiego podchodzi na wielkim luzie :)

Szpak, jest to osoba inna, wyjątkowa... ludzie lubią to co inne więc pewnie dlatego wspiął się na 2 miejsce.
Oczywiście przy tym musiał coś umieć, inaczej nic by z tego nie było.

Sebastian

Ja również byłem za Gienkiem bardzo się ciesze, że wygrał a reszta cóż... o Szpaku się nie będe wypowiadał bo został bym zbanowany za wulgarne słowa a Ada co można o niej powiedzieć chyba to, że ładnie śpiewa ale do Gienka ma na noc:)

Karol

Kochani nie na darmo wysyłałem smsy żeby mógł nie wygrać . Tylko gorzej będzie jak rachunek dostane...