Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Firefox
Co sądzicie o przeglądarce właśnie tej Firefox
  Odpowiedz
Ja osobiście używam i bardzo lubię firefox'a.

Gdy chce wyszukać jakąś stronę na której byłem jakiś czas temu, jednak nie pamiętam dokładnej nazwy, to wystarczy, że wpiszę jakieś słowo klucz i od razu wyskakuje mi w proponowanych niżej adres. Jest to więc dobre i głównie z tego powodu korzystam z ognistego liska. :)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
Korzystam z tej przeglądarki od lat na komputerze oraz na telefonie od ponad roku i dobrze się ona sprawdza.
  Odpowiedz
Jestem fanem firefoxa, choć ostatnio testuję sobię operę i też dobrze się sprawdza.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]

Odpowiedz
Nie podoba mi się silnik tej przeglądarki, działa to trochę powolnie i staro oraz niektóre strony ładują się nie do końca poprawnie.
Dodatkowo przewijanie strony naciśniętym scrollem w Firefoxie wygląda fatalnie...

Na plus całkiem fajnie opracowany design przycisku cofania, paska adresu i menu.

Dla mnie Chrome = Opera > Edge > Firefox > Internet Explorer 11

Odpowiedz
Nienawidzę Firefoxa, zawsze mi się zacinał. Jedyny plus to nowoczesny wygląd i możliwość ładowania skórek.
  Odpowiedz
Magia Może ci się zacinał bo miałaś poinstalowane pełno syfu?

Firefox to chyba najczęściej atakowana przeglądarka.
Od wielu, wielu lat tylko Firefox. Chrome jest jak dla mnie za mało intuicyjna.
Minimalistyczny wygląd- ok, ale wszystko jest gdzieś poukrywane.
Na plus też ładowanie stron, na Chrome przy np. takich stronach gdzie pełno odnośników wszystko działa szybciej.
Fajną opcją są też wbudowane Dokumenty Offline.

Jednak jest tam bardzo przywiązany do Firefoxa, że na pc nie wyobrażam sobie innej przeglądarki.
Dodatki, silnik, świetne dark style i Stylish.
[Obrazek: aG8bM6P.png]

Odpowiedz