Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Firefox
#1
Co sądzicie o przeglądarce właśnie tej Firefox
  Odpowiedz
#2
Ja osobiście używam i bardzo lubię firefox'a.

Gdy chce wyszukać jakąś stronę na której byłem jakiś czas temu, jednak nie pamiętam dokładnej nazwy, to wystarczy, że wpiszę jakieś słowo klucz i od razu wyskakuje mi w proponowanych niżej adres. Jest to więc dobre i głównie z tego powodu korzystam z ognistego liska. :)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#3
Korzystam z tej przeglądarki od lat na komputerze oraz na telefonie od ponad roku i dobrze się ona sprawdza.
  Odpowiedz
#4
Jestem fanem firefoxa, choć ostatnio testuję sobię operę i też dobrze się sprawdza.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#5
Nie podoba mi się silnik tej przeglądarki, działa to trochę powolnie i staro oraz niektóre strony ładują się nie do końca poprawnie.
Dodatkowo przewijanie strony naciśniętym scrollem w Firefoxie wygląda fatalnie...

Na plus całkiem fajnie opracowany design przycisku cofania, paska adresu i menu.

Dla mnie Chrome = Opera > Edge > Firefox > Internet Explorer 11


  Odpowiedz
#6
Nienawidzę Firefoxa, zawsze mi się zacinał. Jedyny plus to nowoczesny wygląd i możliwość ładowania skórek.
  Odpowiedz
#7
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mozilla Firefox - Problem Mychaty 5 3 098 03.03.2013, 01:49
Ostatni post: Mychaty
  Mozilla Firefox - jak zmienić niechcianą stronę startową? MissFuneral 27 25 199 31.01.2013, 21:39
Ostatni post: B0hazard
  Mozillą Firefox nie chce się uruchomić Davvid 8 3 301 18.10.2012, 18:40
Ostatni post: Swordancer
  Firefox 12 - konsola pokazuje błędy na stronie chomikuj.pl Vilandra 2 2 756 23.05.2012, 17:44
Ostatni post: Vilandra
  Mozilla Firefox - Jak wyłączyć menedżer pobierania plików? Bartosz_Maly 1 5 296 08.12.2011, 16:03
Ostatni post: Szymon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości