Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


GTA V KUPNO !
#1
Witam, jak już kiedyś pisałem miałem GTA V i ciągle coś się psuło, i je sprzedałem koledze, Dziś naszła mię chęć zagrania i chciałem kupić przez paypal, ale z paypala wywaliło mi kartę, a piszę że bez karty nie mogę kupić. I teraz mam pytanie jak by mi ktoś kupił na steam te GTA jako prezent a ja bym mu zwrócił kasę przez paypal. Pomoże ktoś ???

Czy powinna być możliwość kupna bez karty bo może mam za mało, GTA powinno wyjść jakieś 144 zł, a mam jakieś 147 zł tam, to ile jest prowizji przy zamianie euro na złotówki,
[Obrazek: 9865w3456_wnxxreq.png]
  Odpowiedz
#2
Na steamie możesz kupić jeszcze za pomocą PaySafeCard i kart doładowieniowych steam.
Na g2a tutaj https://www.g2a.com/grand-theft-auto-v-c...lobal.html możesz kupić też różnymi metodami, a jest nawet taniej - tylko weź G2A Shield na wszelki wypadek.


  Odpowiedz
#3
Mam problem, wysłałem koledze tą kasę ale u niego w PayPalu pojawiło rachunki bankowe i karty i tam trzeba coś potwierdzić, naciska potwierdź i nic o co tu może chodzić ani mi tej kasy nie może z powrotem wysłać ani nic, może ktoś miał podobną sytuację.
[Obrazek: 9865w3456_wnxxreq.png]
  Odpowiedz
#4
Niestety "coś potwierdzić" wiele nie mówi. Najlepiej napisz do supportu.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#5
[Obrazek: ScreenHun_snpqnhq.png]

i nic nie da się zrobić
[Obrazek: 9865w3456_wnxxreq.png]
  Odpowiedz
#6
Obrazek sie nie wyśietla
  Odpowiedz
#7
http://s10.ifotos.pl/img/ScreenHun_snpqnhq.png
[Obrazek: 9865w3456_wnxxreq.png]
  Odpowiedz
#8
Musi potwierdzić autentyczność rachunku bankowego, by wypłacić pieniądze.
  Odpowiedz
#9
to co do banku trzeba zadzwonić ? bo po naciśnieciu potwierdź nic się nie dzieje
[Obrazek: 9865w3456_wnxxreq.png]
  Odpowiedz
#10
Z tego co pamiętam to wysyłają na podany rachunek dwa przelewy na kwotę kilku groszy i trzeba podać ich dokładne wartości.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości