Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Gdybym wygrał/a milion dolarów...
#11
Hmm ta wygrana to kompletna abstrakcja, więc niech i marzenie takowe będzie - kupił bym balon i pozwolił się wiatrom nosić po świecie puki kasy by starczyło :) kiedy w portfelu pojawiło by się dno - sprzedał bym balon i za uzyskaną kasę spróbował wrócić do domu ;)
  Odpowiedz
#12
Chyba tak jak większość, najpierw bym zaszalała - wypasiona impreza dla znajomych, wypad z przyjaciółmi do Francji, laptop, ogromny telewizor, jakiś bajerancki telefonik, masa książek, duuużo ciuchów i jeszcze więcej butów i torebek. :D
Tacie fundnęłabym samochód - ja nie mam prawa jazdy, więc i tak musiałby mnie wozić. ;) Kupiłabym też sobie kilka torebek pasujących do samochodu.
Na pewno zabrałabym tatę w podróż po Dalekim Wschodzie, bo zawsze o tym marzył, a ja mogłabym tam się zaopatrzyć w torebki.
Następny krok to oczywiście własny biznes - marzy mi się księgarnia i tak jak Adminowi - stadnina koni.
Resztę pieniędzy ulokowałabym na długoterminowych lokatach, część może zainwestowałabym w ziemię.
W międzyczasie, powolutku, urządzałabym sobie domek na obrzeżach miasta - nieduży, ale przestronny; jeden pokój przeznaczyłabym wyłącznie na biblioteczkę, a przy sypialni miałabym garderobę wypełnioną po brzegi torebkami. I duży ogród, dużo drzew.
Jakąś sumę na pewno podarowałabym schronisku dla bezdomnych zwierząt i miejskiej bibliotece.
No i jeszcze kilka torebek. ;)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdybym prowadził firmę to kogo bym zatrudnił? Mesajah 1 1 316 16.04.2013, 19:20
Ostatni post: Damianoslawp
  Gdybym był/była adminem na forum odjechani.com.pl to ? Mesajah 18 5 621 05.04.2013, 21:30
Ostatni post: B0hazard
  Gdybym mógł być znowu dzieckiem... Vilandra 9 2 944 28.03.2013, 19:06
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości