Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Generator Linków Premium
#1
Oto link do generatora linków premium którego znalazłem w internecie:
generatorlinkpremium.com

Pomyślałem, że komuś może się przydać;)
  Odpowiedz
#2
Ta strona jest beznadziejna , chciałem pobrać 2 filmy i nie pobrałem ani jednego bo mi wyskoczył komunikat o limitach.
  Odpowiedz
#3
Hehe typowa strona "ściema".
Znajduje się na niej masa reklam i tagów odwołujących się do tego iż generuje linki premium
dzięki czemu znajduje się wysoko w wyszukiwarkach. Generatory linków już dawno przestały działać,
serwisy hostingowe już się "wycwaniły" co do tej możliwości.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#4
Czy ja wiem? Na turbobicie ze dwa tygodnie temu był błąd, że można było pobierać z premium dodając jakąś literkę w linku. :)
  Odpowiedz
#5
(23.08.2012, 14:05)gelmenn napisał(a): Ta strona jest beznadziejna , chciałem pobrać 2 filmy i nie pobrałem ani jednego bo mi wyskoczył komunikat o limitach.

Czemu uważasz że beznadziejna?
Ja pobrałem już kilka filmów 2 gry i wszystko działa
  Odpowiedz
#6
Też mi się udało pobrał parę plików ale potem jakiś limit wyskakuje :|
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#7
Ale pobierało z pełną prędkością łącza, bez czekania i captcha?
  Odpowiedz
#8
(23.08.2012, 22:05)davi100 napisał(a): Ale pobierało z pełną prędkością łącza, bez czekania i captcha?

tak, pobierało pełną prędkością łącza, bez czekania i captcha;)
  Odpowiedz
#9
Ja próbowałem i cały czas mi pisze error . Więc to ściema . Niemoge
  Odpowiedz
#10
Ja próbowałem raz się udało ale potem coś się sypie. Chyba mają nie dopracowane serwery. Wiadomo, jak coś jest za darmo, to trzeba się z tym liczyć...
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Turbobit Premium Link Generator chudzienki 19 25 036 24.01.2014, 21:58
Ostatni post: TerraNova
  LinkerPro.pl Generator Linków Premium catshare bitshare turbobit egofiles rapidgator linkerpro 0 17 896 26.10.2013, 20:50
Ostatni post: linkerpro
  RapidGrab.pl - BitShare Premium Link Generator lubieziemniaki 1 4 169 23.10.2013, 20:42
Ostatni post: TerraNova
  Turbo-Downloader - Generator linków premium Turbobit topor1988 3 5 556 12.02.2013, 16:31
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Bitshare.com Premium link generator Damianoslawp 1 4 627 12.12.2012, 23:27
Ostatni post: closer9

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości