Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


George R. R. Martin - Pieśń Lodu i Ognia
#1
Ja ostatnio czytam Georga Martina i jego powieść z cyklu Pieśń lodu i ognia, jeśli lubicie fantastykę, to serdecznie polecam...
  Odpowiedz
#2
Tomek500 napisał(a):serdecznie polecam...
Uwielbiam fantasy. Powiedz coś więcej - o czym jest ta książka, dlaczego akurat tą polecasz?
  Odpowiedz
#3
Kocham tę powieść, jest naprawdę fantastyczna, z niecierpliwością czekam na kolejne tomy.
  Odpowiedz
#4
Uwielbiam całą serię Pieśni Lodu i Ognia, serial jest genialny, na pewno najlepszy jaki widziałem, ale książki... Książki biją na głowę wszystko. Również czekam na ostatnie dwa tomy. Ciekawe kiedy martin się wyrobi... Mam nadzieję, że przed śmiercią :)
  Odpowiedz
#5
Pozycja cały czas na mojej liście "must read'ów" :)
Serial oglądałam i z niecierpliwością czekam na następne odcinki. Kawałek świetnej reżyserki :)
Co do samego Martina i jego książek... widziałam kilka memów, które "ostrzegały" przed przywiązywaniem się do postaci, bo on ją na pewno zabije. Co zresztą nawet już w serialu widać (nie mam porównania ile z tego co się dzieje w serialu to odzwierciedlenie książki), Khal Drogo... no po prostu dalej trudno mi uwierzyć w to, że go zabili :(
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#6
Hoho, Drogo to jeszcze nic Wysmiewa
Martin pod tym względem rozdupcył system :)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#7
Skoro tak to zaczynam mieć wątpliwości czy w ogóle zaczynać tę serię...
:D
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#8
Tzn, dużo w tym prawdy, wielu "głównych" bohaterów ginie, ale bądźmy szczerzy, postaci jest tam naprawdę multum. Motyw z uśmiercaniem bohaterów to fajne urozmaicenie. Czytając nigdy nie ma się pewności tak jak w innych dziełach, że nasi ulubieńcy tak czy tak przeżyją, bo przecież grają pierwsze skrzypce utworu. Tutaj tego nie ma, cały czas jest dreszczyk obaw, co podsyca świetnie ciekawość, a lekturę czyta się błyskawicznie. W którejś części, przy pierwszym czytaniu serii, musiałem sobie dozować dawki po 100 stron na jedno posiedzenie, bo poprzedni tom wchłonąłem na raz przez noc. Pieśń lodu i ognia jest naprawdę niesamowita!
  Odpowiedz
#9
Uwielbiam i mam nadzieję, że Martin ukończy PLiO. Czekam niecierpliwie.
Jednak do serialu jakoś nie mogę się przekonać.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości