Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Gra na gitarze - tym razem cover| Dżem - naiwne pytania
#1
Zapraszam do oceniania z góry dziękuję za konstruktywną krytykę ;) Jakość taka sobie, kamera słaba i gitara też. Zapraszam do subskrypcji, w niedalekiej przyszłości mam zamiar wrzucić cover zespołu The Animals - House Of The Rising Sun ;)
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#2
  Odpowiedz
#3
Nikt nic wiecej nie ma do powiedzenia?
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#4
Co tu komentować, jak to dopiero początki.
Jak tak teraz słuchałem to rzeczywiście gitara nie jest dobrze nastrojona.
Musisz popracować by nie za bardzo walić w pudło.
Wideo i dźwięk nie są zsynchronizowane, jest duże opóźnienie.

Jeśli o takie uwagi ci chodziło to proszę bardzo ;)
Ale myślałem, że sam to zauważyłeś, szczególnie po obejrzeniu nagrania.

No bo co tu można komentować- warstwę artystyczną? Chyba nie, bo nie zostało tu nic wniesione.
I taka rada: Nie kieruj się tym że inni potrzebują więcej czasu na ogarnięcie, a ty to zrobiłeś w 3 tyg.;)
Serio, takie myślenie  może ci tylko zaszkodzić. Powodzenia :)
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#5
Ja już wypowiedziałam się na SB, ale powiem jeszcze tutaj:
Przede wszystkim w sensownym, muzycznym rozumieniu, "cover" to własna interpretacja utworu. Dla przykładu- polecam Ci zapoznać się z jedną z nowszych płyt- Grzegorz Ciechowski- Spotkanie z Legendą.

Tutaj nie ma nic nowego, nic świeżego/odkrywczego czy chociażby innego- taka sobie po prostu pioseneczka, którą każdy może zagrać przy ognisku po odrobinie nauki. Nie ma tutaj żadnej Twojej interpretacji, takich odtwórczych wykonań na yt są setki, a każde takie samo.

Tak szczerze mówiąc- nie ma co tu komentować ani czym się chwalić- ot, zwykłe początki z gitarą. Chwalisz się tym, że nauczyłeś się to grać bardzo szybko... kurde, sorry. Nie lubię przechwałek, takie osoby mnie zrażają- "krowa, która dużo ryczy...".
Popraw bicie, zacznij się stroić, spróbuj może z wygodniejszą kostką.
Wstaw coś sensownego- wtedy komentarze też będą inne. ;)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dżem - Czerwony jak cegła solo dimix 0 1 451 29.05.2015, 00:35
Ostatni post: dimix
  Arctic Monkeys - R U Mine cover dimix 6 2 305 28.05.2015, 21:56
Ostatni post: dimix

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości