Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Grajek z ADHD
#1
  Odpowiedz
#2
Padłem Efekty specjalne lvl max. Ciekawe czy zrobił to specjalnie, czy tak po prostu ma.
  Odpowiedz
#3
Za dużo kokainy...
  Odpowiedz
#4


  Odpowiedz
#5
Zioło uspokaja, kokaina pobudza. przynajmniej tak mi się wydaje. Haha
  Odpowiedz
#6
Typowa "marycha" ukaja, ale są też ostre zioła z właściwościami pobudzającymi (ale nie agresywnymi wobec innych).
Kokaina pobudza z dużą agresją wobec innych. Tutaj gościu dał koncert :)


  Odpowiedz
#7
(10.05.2015, 21:02)Robotox napisał(a): Typowa "marycha" ukaja, ale są też ostre zioła z właściwościami pobudzającymi (ale nie agresywnymi wobec innych).
Kokaina pobudza z dużą agresją wobec innych. Tutaj gościu dał koncert :)
Wtf?! "Marycha" nie zawsze uspokaja, zależy od gatunku. Są odmiany pobudzające.
O kokainie też żeś doje*ał. Padłem Zupełnie mylisz substancje.
Jeżeli osoba na filmie coś zażywała, to jak najbardziej mogła to być kokaina. Swoją drogą- podziwiam typa za tempo. :P
  Odpowiedz
#8
I tak ta osoba nic nie zażywała, widać to na końcu filmiku.
Ktoś sobie beke zrobił, ale głowa musiała potem boleć.


  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości