Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Gry na PC, PSP, filmy dużo muzyki itd.
#1
Wink 
-Gry na PC, PSP,
- filmy
-dużo różnej muzyki
-teledyski w HD (piszcie jakie chcecie a wrzuce bez problemu )
-skecze w bardzo dobrej jakości, niektóre nawet w HD
-programy
oraz wiele wiele więcej :)

Zapraszam ;)

http://chomikuj.pl/szafkens151


Piszcie co byście chcieli a ja postaram się to wrzucić :)
Jest to w miare nowy chomik więc niech was nie zniechęca mała ilość w niektórych działach :)
  Odpowiedz
#2
Widzę że jesteś nowy na forum więc Cię poinformuje.

23. Nie piszemy jednego posta pod drugim (zamiast tego używamy opcji edycji posta, by dopisać dodatkową treść).

Żeby nie było offtopu, to moim zdaniem strasznie skromnie ledwie 15 GB uploadu? Za wcześnie na reklamę.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#3
[Obrazek: szafkens151.gif]
http://chomikuj.pl/szafkens151?b=1
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  zapraszam na chomika - Smoku55 GRY PROGRAMY FILMY maciej.kopacz 0 1 356 25.04.2017, 22:15
Ostatni post: maciej.kopacz
  Zapraszam na chomika ronaldo008 - filmy, gry, seriale, muzyka, programy ronaldo008 0 1 166 13.01.2017, 21:59
Ostatni post: ronaldo008
  rednight20- Gra o Tron 5- Filmy nowości zapraszam rednight20 0 1 356 29.08.2015, 12:26
Ostatni post: rednight20
  Zapraszam na chomika - SixPower1 [Gry, Filmy, Android i Wiele Więcej !] SixPower1 0 1 531 12.03.2015, 18:29
Ostatni post: SixPower1
  Filmy Seriale PL,Napisy PL,720p Gry ZAPRASZAM lion25 28 28 573 10.01.2015, 09:59
Ostatni post: ALIEN_COLONIAL

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości