Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


HTC Home (Widget na PC) - jak ustawić lokalizację?
#1
Pobrałem dzisiaj sobie widget HTC HOME
coś takiego:
[Obrazek: HTC+Home+2_skin.png]

I nie mogę sobie poradzić z ustawieniem lokalizacji, wpisuję Rzeszów, ale nie wyszukuje nic nawet Warszawy, Krakowa ...(próbowałem)

[Obrazek: lok-1351417716.jpg]
Korzysta ktoś z tego Widget'u ?? Jeśli tak proszę o pomoc.
Lub jeśli macie coś podobnego do tego widget'u to możecie podać nazwę ;]
  Odpowiedz
#2
Masz coś w zaawansowanych? Może tam a kliknij wykryj lokalizację automatycznie, jeśli nic nie pomoże przeinstaluj gadget.
  Odpowiedz
#3
Sprawdziłem wszystko, teraz się wyłączył widget i nie włączy wyskakuje komunikat "Niedozwolone znaki w ścieżce" ..
Jakieś dno, a tak fajnie wygląda ...
  Odpowiedz
#4
Odnistaluj i zainstaluj ponownie powinno pomuc. Ty masz roota?
  Odpowiedz
#5
to jest na PC, nie na smartfona ;] ale też instalowałem 4 wersje i nic ...
  Odpowiedz
#6
Ja myślałem, że masz htc bo w temacie podaj link do tego gadgeta sprawdze go u siebie.
  Odpowiedz
#7
Post umieszczony jest w Programy komputerowe
Tutaj masz, jak będzie działał daj znać ;] bo dość fajnie wygląda ;]
  Odpowiedz
#8
U mnie śmiga jak na zawołanie wszystko pięknie gra nawet lokalizacja dobra nie narzekam.
  Odpowiedz
#9
Z tego linku co dałem ??
Mi nawet lokalizacja nie działała, a później jeszcze ten błąd "Niedozwolone znaki w ścieżce"
Dziwne ... ja dalej się siłuję z tym, ale bez skutku ...
Ja by miał ktoś coś podobnego, to proszę o linka na priv ;]
  Odpowiedz
#10
Ja poszukam i dam ci link na priv jeśli masz chomika to dam ci z chomika link.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Everest Home Saibo 0 2 036 21.01.2011, 19:24
Ostatni post: Saibo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości