Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Htc Evo 3D
#1
HTC EVO 3D – to smartfon z podwójnym obiektywem i trójwymiarowym wyświetlaczem o przekątnej 4,3".

HTC EVO 3D pozwala kręcić filmy i robić zdjęcia 3D za pomocą podwójnej kamery o rozdzielczości 5 megapikseli. Stereoskopowy ekran pozwala na ich oglądanie bez specjalnych okularów. Użytkownicy smartfona będą mogli korzystać z serwisu HTC Watch, umożliwiającego oglądanie hollywoodzkich przebojów filmowych i własnych filmów w 3D.

HTC EVO 3D wykorzystuje interfejs HTC Sense. Użytkownicy mogą korzystać z trójwymiarowego menu i modyfikować aktywną blokadę ekranu, która staje się źródłem informacji o najważniejszych wydarzeniach. Blokada pozwala zdefiniować skróty do ulubionych aplikacji: poczty elektronicznej, serwisów społecznościowych, itp. W HTC EVO 3D znajdzie się też aplikacja pogodowa, która za pomocą efektów 3D i dźwiękowych zaprezentuje prognozy na następne dni.

cena ok. 2500 zł
Wdzięczność - najpiękniejcza waluta na świecie.
Jeśli masz szybkie łącze i chcesz ściągać z kilkudziesięciu serwerów uploadowych bez limitu prędkości, przetestuj TO:
[Obrazek: new_400x50.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości