Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Idzie wiosna?
#11
Oj tak idzie wiosna, pokazują się dziury na polskich drogach, fatalne są te Nasze drogi ^^
[Obrazek: 524741_566251753394080_1051055973_n.jpg]
  Odpowiedz
#12
Ha! Dziś wychodzę z domu i na dzień dobry witają mnie ćwierkające ptaszki. Poza tym wczoraj było zimno, a dziś typowo wiosenny dzień.
Moment i wiosna będzie :)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#13
I wyjdą cycki Mikołaj! :D
  Odpowiedz
#14
No tak... te wszystkie rosnące piersi wokół jak przylaszczki w lesie:D będą niebawem oko cieszyły. Cool
[Obrazek: podpis.jpg]
  Odpowiedz
#15
Idzie wiosna bo:
-Ptaki śpiewają za oknem (czytaj: wróble się drą)- nawet ostatnio słysząc je i zerkając za okno zdziwiłam się na widok śniegu a nie soczystej ciemnej zieleni
-W wiosennych butach jest kałuża, więc jeszcze wiosny nie ma, ale w zimowych już nie marznę na przystanku, więc już nie ma zimy
-W ciepłym swetrze i zimowej kurtce było mi za ciepło (zwłaszcza w autobusie)- trzeba się przerzucić na cienką kurtkę ;)
-Usłyszałam dzisiaj, że pachnie wiosną... No mój noc tego nie czuje, ale to może przez katar. Wiosenny oczywiście ;D
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
#16
[Obrazek: 1266491715_by_romanka17_600.jpg]
  Odpowiedz
#17
Coś ta wiosna się opiernicza... idzie idzie i dojść nie może :(
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#18
Obym mógł na Prima Aprilis napisać, że właśnie spadł śnieg...
  Odpowiedz
#19
Po przeczytaniu Waszych poprzednich postów muszę stwierdzić, że ja dzisiaj nie widziałem na dworze ani kwiatków, ani cycków, ani ptaszków nie słyszałem. Co prawda też nie dało mi spać w nocy wycie, ale to nie były koty tylko cholerny wiatr.
Na pewno będzie wiosna w tym roku ? Idą święta i nie wiem : jajka malować, czy choinkę ubierać ? MysliAuc
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#20
(15.03.2013, 18:43)jarusrogus napisał(a): Po przeczytaniu Waszych poprzednich postów muszę stwierdzić, że ja dzisiaj nie widziałem na dworze ani kwiatków, ani cycków, ani ptaszków nie słyszałem.

Bo mnie nie widziałeś Haha
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości