Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ile filmów obejrzałeś na YouTube?
#11
U mnie jest około 200, więc Youtuberem nie jestem ;)
Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
  Odpowiedz
#12
dimix, youtuber to taka osoba która dodaje filmiki a nie je ogląda, jeśli dodałbyś te 200 filmików to byłbyś niezłym youtuberem.
Ja konta na youtube nie mam, nie potrzebne mi, a zakładam że ponad 5-6 tysięcy filmików obejrzałem. Ciekawe czy odsłona danego filmiku też się w to wlicza.

Co do youtuberów, to w tamtym roku miałem niezłą bekę z Kaszank0nator'a, teraz już mnie to nie śmieszy.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#13
  Odpowiedz
#14
[Obrazek: his-1388698514.jpg]

No no trochę tego jest od hmm chyba listopada gdzieś wtedy założyłem nowe konto, ponieważ do starego zapomniałem loginu o hasła Haha :D. Zbieram głównie w zimowe wieczory :D
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#15
No, ten licznik coś zbugowany jest
[Obrazek: 48793_historia.png]
  Odpowiedz
#16
2992 filmy, ale konto mam nie cały rok.
  Odpowiedz
#17
Ja mam ponad 7 tysi
  Odpowiedz
#18
Na chwilę obecną moja historia pokazuje liczbę 937, ale to tylko i wyłącznie dlatego, że konto na YouTube mam od niedawna.
  Odpowiedz
#19
Ja często łapie się na tym, że YB wykorzystuję częściej niż Google. W sumie już i tam jest niemal wszystko.
  Odpowiedz
#20
Historię mam wyczyszczoną, ale spodziewam się, że filmów mogą być tysiące :D
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak przywrócić stary wygląd Youtube? Poradnik Robotox 1 5 747 30.04.2020, 16:25
Ostatni post: szocik
  YouTube rezygnuje z adnotacji. Robotox 2 1 376 18.03.2017, 23:16
Ostatni post: Dominik
  Kompromitujący film na Youtube. amb00 18 4 918 05.07.2016, 21:42
Ostatni post: Jarus
  Youtube - koniec internetu? Dziwactwa na kanałach w youtube. Baron 2 1 750 18.02.2016, 19:01
Ostatni post: amb00
  Jak wybrać dobre tagi na youtube? Baron 2 6 160 15.02.2016, 17:03
Ostatni post: Nieśmiertelny

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości