Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak działa wyszukiwarka plików chomikuj.pl
#1
Cześć! Chciałbym wiedzieć jak działa wyszukiwarka plików na Chomikuj.pl, np. gdy wpiszę "Icy Tower" w wyszukiwarce Chomikuj.pl, to wyszuka mi od najczęściej pobieranego, z najlepszą oceną, czy od popularności Chomika, czy jak?? Dajcie znać, bo nie wiem :P
  Odpowiedz
#2
Nie wiemy i nigdy się tego nie dowiemy. Najprawdopodobniej brane pod uwagę jest wiele aspektów takich jak: ilość pobrań, ocena, odsłony itp. Osobiście zawsze korzystam z wyszukiwarek firm trzecich. 
  Odpowiedz
#3
Cytat:Osobiście zawsze korzystam z wyszukiwarek firm trzecich. 
To znaczy jakich? Podaj przykład takiej wyszukiwarki ;)
  Odpowiedz
#4
(18.04.2015, 15:48)kubaszekr38 napisał(a): To znaczy jakich? Podaj przykład takiej wyszukiwarki ;)
http://lmgtfy.com/?q=Wyszukiwarka+chomikuj.pl Do tej pory korzystałem z tej wyszukiwarki i nawet nie wiem czy nie jest ona w jakimś stopniu spokrewniona z naszym forum. Od wczoraj wyszukiwarka jest przekierowywana na stronę baidu, nie wiedząc dlaczego. Kiedy strona załaduje się wystarczy szybko zatrzymać ładowanie strony, wtedy nie przeniesie cię na stronę baidu.
  Odpowiedz
#5


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Video Zacinaja mi sie filmy mp4 z chomikuj martini.syf 2 2 382 14.02.2021, 14:36
Ostatni post: martini.syf
  Działający program do uploadu na chomikuj scaza 7 3 594 14.12.2019, 21:50
Ostatni post: vrec
  Prośba o reup plików z torrenta na chomikuj makintosz 0 1 202 10.07.2019, 09:03
Ostatni post: makintosz
  Okładka filmu chomikuj tommig1983 1 1 536 27.04.2018, 21:00
Ostatni post: Suicider
  Za FRee chomikuj perla86 0 1 888 25.05.2017, 11:39
Ostatni post: perla86

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości