Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak mamy być grzeczni?
#1
Wink 
Jak mamy być grzeczni, skoro jak byliśmy mali, to oglądaliśmy Tarzana, który chodził półnago... Kopciuszek wracał o 12.00 w nocy... Pinokio kłamał...
Alladyn był złodziejem... a Batman jeździł 320km/h :-) Królewna Śnieżka mieszkała z 7 chłopakami. Papaj palił fajki i miał pełno tatuaży.
Pacman biegał po ciemnej sali i jadł kolorowe pigułki od których dostawał energii. Bolek i Lolek oraz Tola żyli w trójkącie. Żwirek i Muchomorek byli parą. A Pan Kleks czytał poradniki Młodego Zielarza, Kaczor Donald chodził bez majtek, a Smerfetka była tylko jedna na wioskę


za to tez możecie mi dawać reputki:D:D:D
  Odpowiedz
#2
No i teraz stało się wszystko jasne:D
  Odpowiedz
#3
Właśnie przeczytałem to Facebooku. Fajne ;)
"Może nie zawsze wykonuje zadania perfekcyjnie, ale zawsze najlepiej jak potrafię..." Marcus Luttrell
"Rzeczą żołnierza jest stworzyć dla Ojczyzny piorun, który błyska, a w razie potrzeby - uderzy" Józef Piłsudski

  Odpowiedz
#4
cichy napisał(a):za to tez możecie mi dawać reputki

Kolega za wszystko by chciał reputki ? Nie ładnie. Buziaki =]

Tekst zarąbisty...
  Odpowiedz
#5
Od smerfetki wywodzi się najstarszy zawód świata :D
  Odpowiedz
#6
"Nie dajcie się zwariować".

A tłumaczenie że bajki nam to dały jest nie na miejscu.
Trzeba było iść do szkoły filmowej i robić bajki.

Smerfetka jako jedyna babka była przez wszystkich smerfów wielbiona i lubiana.
Nie uprawiali z nią seksu więc nie było mowy o tym że jedna dla wszystkich.
Była dla nich tą jedyną i tylko jeden mógł ją pokochać.
To trochę tak jak z plemnikami. Tylko jeden ma w 90% szansę a wszystkie by chciały.
Nie rozmawiam za pomocą czatu i PW.
  Odpowiedz
#7
Długo zastanawiałam się dlaczego nie jestem grzeczna, a tu odpowiedź tyle czasu czekała na mnie w ukryciu :D
  Odpowiedz
#8
Wydaje mi się, że te bajki z nas zrobiły niegrzecznych ludzi, ale pytanie co zrobią przyszłe bajki z naszymi dziećmi :D
  Odpowiedz
#9
W każdej bajce można dopatrzyć się jakiegoś małego zboczenia... :)

ananasek napisał(a):Wydaje mi się, że te bajki z nas zrobiły niegrzecznych ludzi, ale pytanie co zrobią przyszłe bajki z naszymi dziećmi

Też się nad tym zastanawiam...

  Odpowiedz
#10
Hehe moja ulubiona psychodeliczna bajeczka :D. No lepiej żeby bajki nie wychowywały dzieci :D. Albo żeby nie miały tyle szczęścia :D. Jeśli policja zapyta nas czego tak zapi***alamy, to powiemy, że chcemy być jak batman :P
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości