Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak nie dostac pracy ?
#1
Otóż mam pewien specyficzny problem. Chodzi o to, że byłem dzisiaj na terminie w urzędzie pracy i dostałem skierowanie na rozmowę o pracę w pewnej firmie zajmującej się ubezpieczeniami. Nie mogłem odmówić przyjęcia skierowania w urzędzie pracy gdyż groziłoby mi wyrejestrowanie karne na okres 4 miesięcy.
Nie mam dobrych wspomnień związanych z praca w branży ubezpieczeń (już 2 razy mnie oszukano) i nie chce się znowu pakować do tej branży. I właśnie tutaj pojawia się problem, bo nie chce otrzymać tej pracy.

No i tutaj do was takie pytanie jak zrobić, aby nie dostać tej pracy ,ale w taki sposób żeby wyszło ze się po prostu do niej nie nadaję itp. Poradźcie coś. :)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#2
No np. na tej rozmowie zachowuj się dziwnie np. otwórz buzie i przechyl lekko na prawo :D może pomoże :D Ale to w ostatecznej sytuacji
EDIT:
Albo jak byś był na etapie próbnym próbuj np. troche źle traktować ludzi Tak żeby szef był nie zadowolony z twojej pracy i po problemie bd :P
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#3
Patrząc na temat wątku to w Polsce stosunkowo łatwo NIE dostać pracy :D Najlepiej spóźnij się jakieś 3 min i powiedz że były korki ale to nie twoja wina. To na pewno zrobi złe wrażenie ;D Jeśli jesteś osobą palącą lub nawet nie weż fajkę do ust i wtedy zapytaj czy można palić :D
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#4
Dzień przed rozmową wybierz się na dobrze zakrapianą imprezę. Baluj do rana. Wskazane jest też abyś odpuścił prysznic i odpowiedni strój.
A wtedy dam uciąć głowę, że nie dostaniesz tej roboty za nic na świecie.
Robota to głupota, życie to picie:D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#5
Hehe a mi się umowa kończy oby przedłużyli bo robota zajebista tyle że dyrektor upierdliwy
Z tego co wiem lepiej mieć złą pracę niż nie mieć żadnej

Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
  Odpowiedz
#6
Może akurat potencjalny pracodawca będzie ok? Jeśli nie chcesz próbować to możesz głupio odpowiadać na rozmowie ^^
  Odpowiedz
#7
pr123, popatrz się czasami kiedy dany wątek został napisany, tak na przyszłość. ;)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zabawne sytuacje w Pracy :) Mesajah 0 2 852 07.10.2014, 21:33
Ostatni post: Mesajah
  Monitoring w pracy adam-as 10 5 824 17.07.2013, 17:32
Ostatni post: mauryca
  Jak się zwolnić z pracy za porozumieniem stron? Baron 5 4 000 01.12.2012, 16:16
Ostatni post: Baron
  Rozmowa kwalifikacyjna - co mówić aby dostać pracę? aisha 4 7 883 12.02.2012, 13:34
Ostatni post: Kasztelan7
  Nasza motywacja do pracy ? Karol 0 3 677 06.01.2012, 13:33
Ostatni post: Karol

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości