Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak się tutaj znaleźliśmy ? - poznajmy się bliżej.
#1
Drodzy użytkownicy ! Pochwalmy się naszej Ekipie Forum jak tutaj się znaleźliśmy i dlaczego tutaj jesteśmy , co nas zainteresowało a który temat nas zaciekawił ?!

Możliwości mamy bardzo dużo ! A więc zaczynając od wujka Google, i reklamach w internecie , wlepkach w miejskich tramwajach i autobusach skończywszy na portalu chomikuj.pl a także poleceniu nam forum od samych naszych znajomych !

A więc czas start księga : Skąd dokąd , po co dlaczego ? Uważam za otwartą !

[Obrazek: UCD-w-nauczaniu-on-line-295x300.png]
  Odpowiedz
#2
A więc ja pierwszy :

Otrzymałem zaproszenie na chomika od CzekoladowegoBarona o treści : że mnie obserwuje i pragnie mnie zaprosić do pewnego projektu. Nastąpiła cisza... za 2 dni info kolejne... po odpowiedzi czy się zgadzam dostałem zaproszenie do tworzenia forum odjechani.com.pl

I tak to już tu jestem...
  Odpowiedz
#3
Ja szukałam na necie jakis informacj (teraz juz nie pamietam jakich dokładnie) z działem militaria, przez przypadek wyszła mi ta stronka poczytałam i zostałam na dłuzej. Jak na razie ciesze sie ze naleze do tego forumm :D hahaaha:D
Nigdy nie jest tak jak byś my chcieli... ale jest tak jak być powinno...
  Odpowiedz
#4
Ja wpadłem dzięki reklamie na chomiku ; p
---
  Odpowiedz
#5
Ja dostałam się tutaj poprzez szukania jakiegoś ciekawego forum :)
No i znalazłam .
  Odpowiedz
#6
Nie było Google, nie było reklam w internecie, wlepek w komunikacji miejskiej także nie.
Zwyczajnie tak normalnie, jakiś wpis w Chomikowych rozmowach z banerem, to było tak dawno że nie pamiętam kto to zrobił.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz
#7
Jak ja się tutaj znalazłem?

Zawiązała się rozmowa z pewną osobą, z którą wpadliśmy na pomysł założenia forum.
I tak od pomysłu do pomysłu jesteśmy tutaj gdzie jesteśmy.
  Odpowiedz
#8
Ja przy wysyłaniu reklam przeglądałem chomika Czekoladowego :P i zauważyłem baner :P klikając, pomyślałem sobie "o jestem :P" i zostałem :P
  Odpowiedz
#9
Znalazłem na chomiku info o dwóch forach, zapisałem się na oba i przez jakiś czas tak ze dwa miesiące obserwowałem, zresztą obserwowałem też ze trzy inne fora. A później sobie pomyślałem że tutaj znajdę miejsce dla siebie i zostałem. I nie żałuję bo jest super, za co dzięki wszystkim odjechanym.Ok
  Odpowiedz
#10
Mój tata stał nade mną z bejsbolem aż się zapisałam:D. A tak poważnie to tata mnie namówił. Powiedział, że poznam tu fajnych ludzi i tak się stało:)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości