Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak się tutaj znaleźliśmy ? - poznajmy się bliżej.
#11
Ja poszukiwałem różnych informacji na temat portalu chomikuj.pl i po wpisaniu tego w Google znalazłem między innymi to forum. Po jego przejrzeniu spodobała mi się różnorodność tematów, bardzo ładnie posegregowanych. Doceniłem też fakt, że można tu liczyć na pomoc w różnych sprawach. Również kultura panująca na tym forum jest na wysokim poziomie oraz utrzymywanie porządku. I w ten sposób zawitałem tu na dobre :)
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#12
Czasu sprzed zaprzestania używania forum "dzień jak co dzień, dzień po dniu" nie pamiętam zatem napiszę:

"Wpadłem poklikać bo nudno mi się na tą chwilę zrobiło i dawno nikomu nie nawtykałem."
Nie rozmawiam za pomocą czatu i PW.
  Odpowiedz
#13
Ja tu trafiłem poprzez Sebastiana. Nie mam swojego chomika, ale czuje się tutaj dobrze:) Podoba mi się, że mogę się podzielić się czymś co jest moja wielka pasją;)
"Może nie zawsze wykonuje zadania perfekcyjnie, ale zawsze najlepiej jak potrafię..." Marcus Luttrell
"Rzeczą żołnierza jest stworzyć dla Ojczyzny piorun, który błyska, a w razie potrzeby - uderzy" Józef Piłsudski

  Odpowiedz
#14
(26.12.2011, 22:58)CzekoladowyBaron napisał(a): Jak ja się tutaj znalazłem?

Zawiązała się rozmowa z pewną osobą, z którą wpadliśmy na pomysł założenia forum.
I tak od pomysłu do pomysłu jesteśmy tutaj gdzie jesteśmy.

Mnie wciągnął Grześ - proponując współpracę i rangę moda ( podobno się nadawałam). Nie wiem jak Grześ ale ja nie żałuję tego że się zgodziłam.
  Odpowiedz
#15
(02.01.2012, 10:54)Beata napisał(a): Mnie wciągnął Grześ - proponując współpracę i rangę moda ( podobno się nadawałam). Nie wiem jak Grześ ale ja nie żałuję tego że się zgodziłam.

Niczego nie żałuję. :)
  Odpowiedz
#16
Znalazłam się tutaj ponieważ szukałam darmowego transferu na chomiku jak jeszcze go miałam.
  Odpowiedz
#17
Ja szukałam w wyszukiwarce google miejsca, gdzie można by zareklamować swego chomika.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości