Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak spędziliście Sylwestra 2012/2013?
#11
Szkoda gadać, jednym słowem masakra...
  Odpowiedz
#12
Mogłem się zaimprezować na śmierć, ale zostałem z rodziną w domu i było spokojne.
  Odpowiedz
#13
Ja tam nie wiem, koledzy mi nie opowiadali jeszcze Haha

A tak na prawdę poza domem wraz z kolegami było super, jest co powspominać :D
  Odpowiedz
#14
Chyba co sobie przypominać! :D Trudno odzyskać dane ze sformatowanego dysku. Haha

Może opowiesz coś więcej...
  Odpowiedz
#15
Mój miał być inny niż dotychczasowe i przełomowy. W sumie był, bo przez grypę wszystkie propozycje musiałam odrzucić. Jednak nie byłabym sobą gdybym... przeleżała i przespała sylwestra. Po 6 dniach w łóżku stwierdziłam, że pozwolę sobie na godzinną wycieczkę i przed północą ruszyłam do znajomych z niespodziewaną wizytą. Jakże szczęśliwe towarzystwo zastałam i ucieszone moją obecnością. Po życzeniach i fajerwerkach grzecznie wróciłam do domu:D
[Obrazek: podpis.jpg]
  Odpowiedz
#16
Kuba, muszę przyznać, że jest czego pozazdrościć Twojej kobiecie, która z nas nie marzy o facecie z taką ułańską fantazją! Gratuluję pomysłu i wykonania! Tak

admin napisał(a):Mogę tylko domyślać się co działo się wewnątrz Twojej dziewczyny.
Admin, zboczeńcu, co za myśli Ci chodzą po głowie! Haha (Wybacz, nie mogłam się powstrzymać ;)).

Ja Sylwestra spędziłam jak zawsze na domówce w wąskim gronie przyjaciół. Obyło się bez żadnych ekscesów, choć po zeszłorocznym Sylwestrze mogłabym się już wszystkiego spodziewać i nic by mnie nie zdziwiło. Popiliśmy, pojedliśmy, potańczyliśmy, pośmialiśmy się, opiliśmy mamę gospodarza, o dziwo nikt się z nikim nie pokłócił. ;) O północy wyszliśmy przed dom wypić szampana i obejrzeć fajerwerki. Tylko jedna osoba "padła" około drugiej w nocy, z resztą poimprezowaliśmy do piątej i grzecznie poszliśmy spać. W domu byłam około czternastej następnego dnia i ogromnie wdzięczna jestem kierowcy autobusu, który był tak miły i współczujący dla mojego posylwestrowego stanu, że podwiózł mnie prawie pod sam blok, ku widocznemu oburzeniu i niezadowoleniu kilku starszych pań w nakryciach głowy z wiadomego materiału. :D

A, jeszcze w ramach ostatnich trendów panujących na naszym forum dodam, że w pokoju, w którym spałam razem z koleżanką, znajdowało się wypasione, ponad 200-litrowe akwarium z pięknymi, dużymi skalarami, ślimakiem wielkości prawie mojej pięści i licznymi drobniejszymi rybkami, między innymi razborami klinowymi, neonkami Innesa, kiryskami i otoskami - tyle rozpoznałam. Najlepsze jest to, że owo akwarium zauważyłyśmy dopiero rano po przebudzeniu - kładąc się spać jakoś je "przeoczyłyśmy". ;)

Vilandra napisał(a):Szkoda gadać, jednym słowem masakra...
Proszę o rozwinięcie wypowiedzi, coś czuję, że było ciekawie. :P
  Odpowiedz
#17
Cytat:Proszę o rozwinięcie wypowiedzi, coś czuję, że było ciekawie. :P

Okazało się, że mój Pan Właściwy to nic niewarta menda i człowiek bez krzty czci i wiary - totalna porażka. Wyjazd się nie udał, nastąpiło rozstanie. Nie chce dziada widzieć. Znów jestem stanu wolnego. Nieudanego Sylwestra odbiłam sobie dopiero w tą sobotę.
  Odpowiedz
#18
Ja byłem u kuzynów:) Najpierw był sylwester z Polsatem :P No a co po 1:00 to nie pamiętam:o
Najzabawniejsze było to że rano gdy się obudziłem to nie miałem spodni i nadal ich nie mogę znaleźć :D
Piszcie poprawnie, używajcie (ż, ó, ł, itd) :) Podam przykład:
,,Robić komuś łaskę" a ,,Robić komuś laskę" to całkiem inne znaczenie :D
  Odpowiedz
#19
luzakkajojo napisał(a):Najzabawniejsze było to że rano gdy się obudziłem to nie miałem spodni i nadal ich nie mogę znaleźć :D
Jeśli można spytać, były jakieś dziewczyny? :diabel
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#20
No tak ale one zasnęły przede mną;) Po pierwszej nic nie pamiętam Piwko
Piszcie poprawnie, używajcie (ż, ó, ł, itd) :) Podam przykład:
,,Robić komuś łaskę" a ,,Robić komuś laskę" to całkiem inne znaczenie :D
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak spędzicie sylwestra 2017/2018? amb00 2 1 255 03.02.2018, 21:00
Ostatni post: Kresowiaczek12
  Jak spędziliście Walentynki 2014? da Vinci 9 2 926 16.03.2014, 01:35
Ostatni post: skrzypas
  Sylwester 2013 - gdzie, jak, z kim spędzacie? Jarus 15 4 716 07.01.2014, 15:38
Ostatni post: Demanufacture
  Jak ocenił(a)byś rok 2013 w swoim życiu? Paweu 12 3 691 28.12.2013, 00:42
Ostatni post: Paweu
  Siew Owsa 2013. Gospodarz 3 1 826 05.11.2013, 14:40
Ostatni post: Gospodarz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości