Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak szybko wstawić obrazek na stałe.
#11
dzięki  za podpowiedz
[CIACH!]
  Odpowiedz
#12
Do wklejania fotek z netu wystarczy skopiowanie linka pomiędzy tagi [img][/img] A jak to czyniĆ z fotkami z dysku nadal nie rozumiem. Chyba tylko za pomocą hostingów.
Na ogół fotki tam "wiszą" przez pół roku. Sadzę ,że po takim czasie nikt w forum już o niech nie pamięta.
  Odpowiedz
#13
Przecież masz wideo w pierwszym poście. Zamiast wklejać link do formularza na końcu filmu po prostu wybierz plik z dysku. Fotki na imgur wstawiane przez przycisk imgura są na zawsze.
  Odpowiedz
#14
Link pokazuje jak wkleić fotkę z netu (przez google) i niepotrzebnie komplikuje sprawę, ponieważ do tego wystarczą tagi [img][/img] Czyli jazda z Warszawy do Krakowa przez Gdańsk. Ale procedury wyboru z dysku jakoś nie zauważyłem.
Dodam że nawet sam przykład fotki (złodziej-Tusk) jest co najmniej niesmaczny i żenujący. Już lepiej pasował by tu o. Rydzyk.
  Odpowiedz
#15
Bo jest oczywista, to jak pokazywać komuś jak włączyć komputer, natomiast mało kto jest świadomy tego, że można wkleić link do paska z nazwą pliku i system pobierze go z Internetu i przekieruje w miejsce docelowe. Z formularza wyboru pliku w systemie korzysta się codziennie, więc nie trzeba nikomu tego tłumaczyć. Sam z niego korzystasz jak wrzucasz pliki na konkretny hosting. Myślę, że jak ktoś wie jak odpalić przeglądarkę i zarejestrować się na forum, to wie co to okno wyboru pliku w systemie. Tagi [img] to samo, oczywistość, standard na forach.
  Odpowiedz
#16
Test:
[Obrazek: 7rhfoB9.jpg]
Nie wiedziałem który to przycisk Teraz wiem.
  Odpowiedz
#17
akurat proste
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości