Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak ustawić Google??
#1
Mam pewien problem ponieważ chcę przeszukać strony w języku Holenderskim ale w taki sposób aby przetłumaczyło mi wyniki na Polski. Jak ustawić Google żeby aby wyszukiwało właśnie w taki sposób ? Proszę Podpowiedzcie :)
  Odpowiedz
#2
wejdź tutaj http://translate.google.pl/?hl=pl&tab=wT i ustaw tłumaczenie z języka holenderskiego na polski, a w polu do wpisania tekstu wklej adres strony i kliknij link który się pojawi po prawej stronie.
---
  Odpowiedz
#3
Możesz też, korzystając z Google Chrome skorzystać z takiej opcji:
[Obrazek: t_umacz-1368687485.jpg]
Wchodzisz na stronkę obcojęzyczną, klikasz PPM i wybierasz tak, jak na screenie powyżej - "Przetłumacz na język polski".
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  pozycjonowanie czy Google Ads? MyisabKO 4 1 787 30.04.2020, 16:24
Ostatni post: szocik
  Zmiany w Google Swordancer 2 1 181 11.03.2018, 17:24
Ostatni post: Robotox
  Witam Google chrome vs Opera perla86 10 2 735 09.06.2017, 17:14
Ostatni post: perla86
  Jak Wam się podoba nowe logo Google? Swordancer 7 2 951 03.09.2015, 21:07
Ostatni post: Dennijs
  Czy Google oszalał?! Swordancer 6 2 605 06.04.2015, 22:13
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości