Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak usunąć wszystko z dysku
#1
Mam takie pytanie czy można usunąć wszystko z komputera wszystko co się samemu zainstalowało tak żeby zostało to co już miałem przy zakupię jak np.system operacyjny,różnego typu sterowniki,system antywirusowy,odtwarzacz muzyczny,odtwarzacz filmów i wszystkie innego rodzaju rzeczy które miałem przy zakupię komputera.
  Odpowiedz
#2
Czyli chcesz sformatować dysk?
Nie jestem komputerowcem ale wiem, ze formatować możesz dysk tylko ten na którym nie znajduje się
system operacyjny.

Kliknij PPM na jedną z partycji i z menu kontekstowego wybierz "Formatuj..."
Nic innego nie znam.
Przyłącz się do Akcji zgłoś posta!
  Odpowiedz
#3
Pewnie by było mozna, ale nie wszysttko da rade skasowac\odinstalowac z poziomu windows. Po 2 tyle pewnie tego masz, ze to bez sensu. lepiej chyba zrobic formata i zainstalowac te oprogramowanie co dostales wraz z zakupionym komputerem. Duzo szybciej i gwarancja, że nic sie nigdzie nie ukryje.
Niedostępny
  Odpowiedz
#4
Nie formatuj, kompletna bzdura :D jak sformatujesz to usuniesz wszystko razem z widnowsem, wszystkie instalowane pliki przez ciebie da się skasować. Start -> Panel Sterowania -> Programy -> Odinstaluj. I jedziesz z tym co instalowałeś.
  Odpowiedz
#5
Albo programem Revo Uninstaller, którego user Rafał polecał tutaj na forum, i muszę przyznać że jest skuteczny ;]
  Odpowiedz
#6
Znajc zycie nie uda sie wszystkiego odinstalowac z panelu sterowania, ale zycze Ci powodzenia. Ja bym jednak na nowo instalowal windowsa i oprogramowanie. Z 2 godzinki roboty ale, wtedy gwarancja ze masz czysty system, bez smietnika jaki moze sie podczepic pod przegladarke, rejestr systemowy....
Jak juz nie chcesz robic formata to mozesz uzyc programu do czyszczenia rejestru, dysku..."CCleaner" lub innego podobnego. Nie wszystkie niechciane programy jest tak latwo usunac...
Niedostępny
  Odpowiedz
#7
Lucyfer napisał(a):Albo programem Revo Uninstaller, którego user Rafał polecał tutaj na forum, i muszę przyznać że jest skuteczny ;]
Dokładnie jak najbardziej polecam do odinstalowywania programów Revo Uninstaller, o którym już gdzieś wspominałem. Usuwa cały syf po odinstalowywanych programach oraz wpisy z rejestru. Używam do bardzo dawna i program mogę polecić.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#8
Myślę że raczej Ci się to nie uda.
Możesz odinstalowywać wszystkie programy ręcznie w menadżerze urządzeń, ale to
zrobi się mega syf w rejestrze który będziesz musiał czyścić. Moim zdaniem lepiej
zrobić backup plików na osobnej partycji, bądź dysku zewnętrznym i wgrać wszystko
od nowa, sformatować dysk, zrobić nowe partycje etc. Będzie to trwało mniej niż
odinstalowywanie, czyszczenie rejestru i tak dalej.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#9
Tylko problem z tym że to co napisałeś jest dla mnie czarną magią a ten sposób z programem wydaję się bardziej prosty.A tym programem nie ma możliwości że przez pomyłkę można skasować np.system lub coś równie ważnego i czy po tym można z dysku odzyskać dany plik.
  Odpowiedz
#10
Co kto lubi, ja napisałem co zrobił bym ja - ale jeśli nie chcesz się bawić w instalacje
systemu od nowa, wgrywanie sterowników itp. pomysł z programem jest jak najbardziej
dobry. Sam z niego nie korzystałem ale widzę że już 2 osoby go polecają więc możesz
śmiało z niego korzystać.

Powodzenia!
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Obudowa dysku sieciowego Fujitsu-Siemens AMS150. Opinie i porady jej użytkowników. Blachu82 3 11 416 21.01.2016, 09:05
Ostatni post: uinel
  Rozsądny podział dysku na partycje Suicider 13 4 186 07.12.2015, 17:59
Ostatni post: Diablo09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości