Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak wybielić zęby? Metody na wybielanie zębów.
#21
Zamawiałem na spontanie te Supreme. Następnym razem też Ci wezmę, ale na razie nie są Ci potrzebne, przecież niedawno wybielałeś i zęby masz kryształ.

Kurację skończyłem wczoraj. Ostatnie dni musiałem rozbić na jedną saszetkę dziennie, bo zęby bolały. Efekt jest jak zawsze, ale jeszcze dziś czuję lekki ból w dolnych zębach. Ogółem wielki plus, preparat daje świetny rezultat, podobnie jak inne tego rodzaju specyfiki. Pozbył się przebarwień, ale barwy kości nie jest w stanie zmienić, to normalne. Inne, słabsze paski, również sobie radzą. Supreme już po 3/4 dniach dały w sumie chyba max z siebie. W kolejnych dniach nie widziałem już różnicy. Doszły po prostu do maxymalnego rozjaśnienia i stanęło, ale przypominam, że miałem już wcześniej zadbane zęby. Osoby z ciężkimi przebarwieniami będą potrzebować zapewne 5-7 dni. Następnym razem zdecyduję się na coś mniej mocnego. Tak jak robiłem to do tej pory.

Crest Supreme jest dobry, ale bardzo silny, dlatego na pewno nie jest dla każdego.
  Odpowiedz
#22
Dziękuję za tak obszerne informacje na temat tego produktu. Zdecydowałam, że jednak nie kupię tak mocnych pasków. Od paru tygodni myję zęby Blend a med 3d pearl i również zauważyłam już dużą poprawę. Jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam!
  Odpowiedz
#23
Także jestem po kuracji paskami Crest Whitestrips Supreme. Przez siedem dni zużyłem 7 saszetek (góra i dół). Wybielałem wieczorami 17 - 18 godzina. W godzinach 22.00 i rano po przebudzeniu dopadała mnie nadwrażliwość i takie rwanie w ziębach, dlatego najgorsze było dotykanie ich językiem. Przy jedzeniu umiarkowanie ciepłego jedzenia o dziwo nie zęby nie bolały. 

Czy jestem zadowolony? Tak. paski świetnie przylegają, chociaż miałem z początku trudności przy aplikowaniu. Jako, że zęby miałem wybielane kilka lat wstecz Białą Perłą, to wielkich zmian nie było. Zęby trochę się rozjaśniły. 
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#24
Supreme są zbyt bardzo inwazyjne. Ostatnią kuracje miałem jakoś latem, pamiętam jak zęby mnie bolały, musiałem kombinować i rozbijać aplikacje na więcej dni po jednym razie dziennie. Szkoda, że Blend a med już nie ma, w sumie to dawno nie sprawdzałem, może wróciły. Zaraz zajrzę na Allegro :) To były jedyne paski, które nie będąc aż tak silne, idealnie wybielały moje zęby. Miały dużo mniej substancji aktywnych, nadwrażliwość była średnia, wręcz niska, a efekt moim zdaniem był lepszy niż po mega mocnych Crest Supreme.
  Odpowiedz
#25
Nie polecam pasków wybielających i innych tego typu wynalazków, bo one niszczą szkliwo zębów. Najlepiej udać się na profesjonalne wybielanie do gabinetu stomatologicznego - fakt, to trochę kosztuje, ale przynajmniej mamy pewność, że nie szkodzimy swoim zębom.
  Odpowiedz
#26
(09.11.2012, 21:47)KruchyFix napisał(a): Korzystałem kiedyś z pasków blend a med whitestrips o których pisał Buhay.
Efekt jak najbardziej super.
Niestety u mnie występowała nadwrażliwość zębów, po 3-4 dniach musiałem odstawić paski bo ból był prawie nie do zniesienia.
Opakowanie skończyłem po małej przerwie, później korzystałem z pasków raz dziennie albo co drugi dzień.

Te paski były świetne, niestety już je chyba wycofali
  Odpowiedz
#27
ja korzystam z systemu wybielającego biała perła
10-15min min dziennie przez kilka dni i widać różnicę, do tego nie ma drastycznego działania więc i wpływ na szkliwo jest znikomy. Wolę poświęcić kilkanaście minut dziennie z rana na takie preparaty z apteki niż inwestować dużo większe pieniądzę i ogrom czasu na wuzyty stomatologiczne
  Odpowiedz
#28
Nigdy nie osiągniemy takiego efektu robiąc wybielanie samemu tak jak u specjalisty, wybielanie w dzisiejszych czasach to nic innowacyjnego, można to zrobić niedrogo i bezboleśnie, sam długo szukałem dobrego studia w Poznaniu i w końcu znalazłem gabinet wybielania Piękny Uśmiech.
Rewelacyjna obsługa i pełen profesjonalizm.
Możecie sami poczytać na [CIACH!] albo telefonicznie umówić się pod nt tel. xxx
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Metody na zgagę. zawpork 4 2 103 04.04.2013, 14:49
Ostatni post: Vilandra
  Klej do mostka na żywe zęby. Borat 0 2 275 30.04.2012, 12:08
Ostatni post: Borat
  Wybielanie Zębów ADRIANUSS 2 3 759 16.12.2011, 15:17
Ostatni post: ADRIANUSS

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości