Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak wysokie szpilki nosicie?
#1
W moje szafie najwyższe mają 10 centymetrów, czarne i lśniące, trzymam na specjalne okazje. Marzą mi się jednak szpilki od Christiana Laboutina, ma któraś może? Jak się w nich chodzi? Może kiedyś uzbieram i zaszaleję! Albo mi mój man fundnie:P
  Odpowiedz
#2
Nie noszę szpilek :D Nie potrafię chodzić w obcasie wyższym niż 3 cm (tyle mają moje najwyższe buty). Ale mając 173cm nie czuję potrzeby bycia wyżej.
  Odpowiedz
#3
Nienawidzę szpilek. :P Też mam jedne na specjalne okazje - 12 cm, a reszta to jakieś 5-8 cm, ale nie szpilki, raczej albo grubsze obcasy, albo koturny. Wiem, że nogi pięknie prezentują się w szpilkach, ale trzeba umieć w nich chodzić, a ja niestety nie umiem. Jak czasem widzę dziewczyny maszerujące w szpilkach niczym konie w podkowach, którym się stopy niemiłosiernie wykręcają na wszystkie strony i niebezpiecznie chwieją, to się zastanawiam, czy jest sens się tak męczyć i narażać na połamanie kości tylko po to, żeby trochę ładniej wyglądać... Ja tam stawiam na wygodę. ;)
  Odpowiedz
#4
(27.10.2012, 18:01)MissFuneral napisał(a): Jak czasem widzę dziewczyny maszerujące w szpilkach niczym konie w podkowach, którym się stopy niemiłosiernie wykręcają na wszystkie strony i niebezpiecznie chwieją, to się zastanawiam, czy jest sens się tak męczyć i narażać na połamanie kości tylko po to, żeby trochę ładniej wyglądać.

Dokładnie. Jako że szpilek nie noszę z wiadomych względów to często zastanawia
mnie wspomniane przez MissFuneral zachowanie nierzadko bardzo młodych
dziewczyn. Tak jak wspomniałyście w szpilkach trzeba umieć chodzić, a jeśli widzę
dziewczynę która wygląda jakby miała się zaraz przewrócić jest to dla mnie bardziej
śmieszne niż sexi - czyli całkiem odwrotny efekt.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#5
Byłam ostatnio na weselu, na poprawiny którego kupiłam sobie 15-sto centymetrowe botki. Śliczne, wspaniałe, niebieskie na ogromnej platformie pod palcami i dosłownie mikroskopijnej grubości szpilką. Przez całe poprawiny wesela fotograf kręcił prawie wyłącznie moje buty :D Jego mina zdawała się pytać: jak Ty potrafisz w tym tańczyć. Trochę mi było głupio bo rzeczywiście moje buty odwracały wzrok nawet od pary młodej Rumiany Dodam, że bawiłam się świetnie przez kilka godzin w nich, łącznie z piciem wódki na czas w biegu przez całą salę. Za kołnierz nie wylewałam a i tak nawet po kilku godzinach nie miałam problemu z zachowaniem gracji podczas chodzenia.

Jak ja uwielbiam szpilki Ok
  Odpowiedz
#6
Te szpile na zdjęciu bardzo mi się spodobały. Tak się złożyło, że to najdroższe szpilki świata, kosztują jakieś 100 tysięcy funtów i na realizację zamówienia czeka się kilka miesięcy. Ja bym tam mogła poczekać te kilka miesięcy:-)
[Obrazek: 23ix7xj.jpg]
  Odpowiedz
#7
Ja rzadko nosze wysokie buty. Nie umiem chodzić z szpilkach(ani koturnach) wyższych niż 5 cm ; / Fakt faktem, dopiero od ok półtora roku chodzę w takich butach, ale i tak wyższych nie ubiorę ; P
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz
#8
Wiem, że już pisałam w tym wątku, ale chcę się pochwalić- opanowałam obcas 4 cm, i ,,zaszalałam" z 7 cm :D Wygodne, ale... wysokie. Z jednej strony myślę że pasowałoby umieć chodzić w szpilkach (nie jak teraz w koturnach), z drugiej strony- przy 7 cm obcasie mam 180 cm i wydaje mi się, że to już trochę za dużo (przyzwyczaiłam się do przerastania koleżanek o pół głowy, nie o całą ;) ), a co dopiero przy wysokich szpilkach...
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
#9
(24.03.2015, 17:08)kil napisał(a): Nie jest łatwo w czymś takim normalnie chodzić, ale... czemu nie? ;-)

No nie jest, ale nawet w 18 cm się da, chociaż to raczej ładne wyglądanie, a nie chodzenie.
  Odpowiedz
#10
(24.03.2015, 17:08)kilon napisał(a): [Obrazek: pol_il_Czarne-Szpilki-zamszowe-z-platforma-31785.jpg]

I co powiecie? Każda laska w takich butach wygląda super (...)


Czy ja wiem czy każda, ta wygląda dziwnie:

[Obrazek: joke-1427231373.png]
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości