Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona Odjechani.com.pl wykorzystuje pliki cookie, odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak zarabiać Bitcoin słuchając muzyki w tle!
#1
No więc, obecnie 1BRO to 0.00002976BTC. Kryptowaluta jest jeszcze całkiem młoda, dlatego też warto się nią zainteresować według mnie. Serwis działa tak, że słuchając wybranej radiostacji dostajemy Activity Points, albo po naszemu Punkty Aktywności. Z każdą równą godziną (12.00, 13.00 itd), Activity Points są zamieniane na kryptowalutę BRO. Obecnie co godzinę udaje mi się uzbierać trochę powyżej 3000 AP (Activity Points), co daje średnio 0.02BRO. Jest to około 60 Satoshi. Możecie teraz powiedzieć, że nie warto, że za prąd nam wyjdzie więcej, że to grosze. Ale tu mam dobre argumenty, dlaczego warto:
  • Wartość kryptowaluty może się zwiększyć, dzięki czemu pomnożymy wszystkie swoje zarobki.
  • Walutę uzyskujemy w tle, gdy i tak używamy komputera.
  • Jest to znacznie lepsze niż tzw. faucety, które dają znacznie mniej.

Przejdźmy teraz do właściwego poradnika, w którym zapoznasz się z platformą Bitrad.io, utworzysz własny portfel kryptowaluty BitRadiO (BRO), oraz nauczysz się jak zamienić BRO na Bitcoiny!

Pierwsza rzecz do założenie konta na stronie bitrad.io:http://bitrad.io/?ref=80108
Po założeniu konta warto uzupełnić adres do jakiego będziemy otrzymywać wypłaty [Obrazek: lol.png]. W przeciwnym wypadku nie będziemy otrzymywać kryptowaluty! Aby to zrobić, na stronie Bitrad.io (po zalogowaniu) trzeba wybrać zakładkę "PROFILE" i wkleić tam adres, który macie w swoim pobranym portfelu z zakładki "Receive".
(W razie trudności służę pomocą)

Jeśli chodzi o słuchanie radiostacji to myślę, że strona jest wystarczająco intuicyjna, ale opiszę to w skrócie. No więc, otwierając menu (trzy paskowa ikonka obok przycisku LOGOUT w prawym głównym rogu) wybieramy CHARTS, czyli tabelę najbardziej słuchanych radiostacji. Jeśli chcecie po prostu posłuchać muzyki to wybierzcie ulubioną, ja na przykład lubię "Energy 80's". Jeśli i tak wyciszacie zakładkę to wybierzcie którą chcecie. Warto wspomnieć, że po kilku godzinach słuchania może pojawić się Captcha, jednak do tej pory pojawiła mi się tylko dwa razy. Po wejściu na podstronę radiostacji klikamy w trójkąt oznaczający granie muzyki [Obrazek: biggrin.gif]
Teraz oddajemy się muzyce i tańczymy [Obrazek: at.gif] No dobra, to można pominąć [Obrazek: undecided.gif]

Co do portfela, zanim zacznie on działać tak jak powinien, najpierw będzie musiał się zsynchronizować z siecią, co może trochę zająć. Kiedy portfel będzie się synchronizował zapełniać się będzie ten pasek na dole. W ustawieniach portfela można też ustawić język polski, wystarczy wybrać z górnego paska PREFERENCES > Option > Dispaly, i tam wybrać z listy polski (pl).

Kiedy ustawiliśmy już nasz adres wypłat, mamy zsynchronizowany portfel, kilka BRO na koncie i chcemy wypłacić, oto sposób jak kto zrobić:
https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=molier
Zakładamy konto na giełdzie Cryptopia (jest to jedna z popularnych giełd obsługujących naszą kryptowalutę):
Po potwierdzeniu maila logujemy się i najeżdżamy kursorem na znaczek Bitcoin (zaznaczone na rysunku), po czym wybieramy opcję "DEPOSIT"
[Obrazek: qxxqwxp]

Teraz wyskakuje nam taka strona, wybieramy tutaj kryptowalutę do wpłaty. Jest to oczywiście BitRadio:
[Obrazek: Cryptopia.-.Deposit.html?lang=pl]

Teraz wyskakuje nam taka strona, wybieramy tutaj kryptowalutę do wpłaty. Jest to oczywiście BitRadio:
Po wybraniu klikamy NEXT.http://s2.ifotos.pl/img/aawwqjpg_qxxqwxn.jpg

Teraz ukazuje nam się ekran z wygenerowanym adresem. Kopiujemy adres giełdy (1), i przechodzimy do portfela BitRadio na naszym komputerze. Klikamy w zakładkę "SEND", a następnie wklejamy skopiowany adres w odpowiednie miejsce (Etykieta/Label można zostawić puste, to tylko komentarz dla nas). Wpisujemy ile BRO chcemy wysłać, po czym klikamy Wysyłka/Send, w zależności od wybranego języka. Po udanej wysyłce na stronie giełdy można kliknąć "Done" (2).
http://s6.ifotos.pl/img/wwwwjpg_qxxqwxe.jpg
  Odpowiedz
#2
Cytując jednego użytkownika z zarabiam.pl od którego zresztą skopiowałeś post:

Cytat:Obecnie co godzinę udaje mi się uzbierać trochę powyżej 3000 AP (Activity Points), co daje średnio 0.02BRO

... czyli wg. obecnego kursu (1Bitradio = $0.148281 = 0.52491474zł) w ciągu godziny zarobimy 0,02 * 0,524 = 0,01 zł. Podsumowując 1gr/1h. Podejrzewam, że przez ten czas więcej znajdę w parku :D

Jedyna opcja to, że kiedyś ta waluta skoczy i tyle Bitch please
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości