Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak zarobić punkty w miarę legalnie? Jakie pliki są legalne?
#11
Jak zarobić punkty na chomikuj.pl tak by nie mieć problemów z prawem. Wszystko legalnie lub żeby było minimalne ryzyko.

Jeśli będę wrzucał na mojego chomika pliki, a będzie za hasłowany i będę dawał innym chomikom do zachomikowania to czy będę mi coś grozić prawnie? Czy napisze do mnie jakiś adwokat itp.?
  Odpowiedz
#12
Najlepiej chyba udostępniać np. darmowe programy itp
<p>Topowe giełdy kryptowalut na: www.rankingkrypto.pl<br></p>
  Odpowiedz
#13
  Odpowiedz
#14
No tak, ale bezpieczne jest ;) Czekamy na pomysły innych.
<p>Topowe giełdy kryptowalut na: www.rankingkrypto.pl<br></p>
  Odpowiedz
#15
na przykład? Czy one nie są też chronione ?

A jak pisałem, może po prostu za hasłuje chomika i będę wrzucał pliki. Tylko nie licznym dam je zachomikować. Czy będzie mi coś groziło. Czy ktoś dostał kiedyś takie wiadomości?

A jeśli w ogóle będę wrzucał takie pliki jak :
-Kaliber 44
- Paktofonika
- 4 pancerni i pies
- allo allo

A czy można wrzucać domówki gier itp, save, poradniki i demka?
  Odpowiedz
#16
Jeżeli chcesz zarabiać punkty i nie łamać praw autorów to pozostaje ci wrzucać pliki własnej twórczości
Co do darmowych wersji programów to nie wiem jak to dokładnie jest, lecz one także udostępnione są na określonych warunkach zależnie od typu licencji.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#17
Tak jak napisał Diablo09.
Legalnie zarabiać Punkty?
- Wycinaj obrazki (Rendery) i pakuj WinRarem
- Twórz Własne podkłady muzyczne, np. w FL Studio 10
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#18
Negr1 pewniakiem jest tylko coś swojego. Zdjęcia, muzyka, własnoręcznie wykonana grafika spakowana winrarem. Tak, żeby nikt nie mógł się do Ciebie doczepić. Uważałabym z programami free. Zawsze możesz napisać emailem czy producent wyraża zgodę. Z tego co się orientuje nie ma problemu jeśli chodzi o systemy operacyjne Linuxa. Można dowolnie przetwarzać. Myślę, że przy okazji i Gimp możesz wrzucić wraz z dodatkami.Co do Kalibra 44 mimo, że się rozpadł to jednak jakieś prawa autorskie przynależą. Allo i 4 pancerni i pies jest chronione więc nie wrzucaj.
Oh, I’m not afraid to die for the other kind of love
Take me to church
I'll worship like a dog at the shrine of your lies
I'll tell you my sins and you can sharpen your knife
Offer me that deathless death
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Bug Nie chcą się wysyłać duże pliki przez chomika na androida Arkadiusz Piotr 0 1 183 31.07.2017, 20:40
Ostatni post: Arkadiusz Piotr
  Znikające pliki - chomikuj Negr1 3 3 408 07.07.2015, 11:06
Ostatni post: TylkoLegalnePliki
  Jakie pliki mają najwięcej komentarzy i najwięcej osób jest pobiera? kubaszekr38 11 4 547 04.04.2015, 13:06
Ostatni post: Swordancer
  Jakie znacie chomiki na których jest czat? kubaszekr38 1 1 340 19.02.2015, 23:11
Ostatni post: Dennijs
  Wyszukiwarka chomikuj - moje pliki na pierwszych stronach robertoos188 21 8 258 25.01.2015, 13:15
Ostatni post: bugfix

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości