Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak zaskarżyć ubezpieczalnie?
#1
Witam witam. Na wstępie chciałbym przeprosić bo mnie wiem do jakiego działu to można było wstawić.

Chodzi op to jak mogę odzyskać pieniądze od firmy metlie amplico za ubezpieczenie?
Ubezpieczenie zostało podpisane przez firmę PLAY p4, Gdzie miało być ubezpieczenie za 20 zł dopisywane do rachunku, w pewnym moemencie się zorientowałem, że ubezpieczenie naliczą do dwóch numerów komórkowych, jak to możliwe? Miało być tylko dopisywane 20 zł do rahunku ( mam 3 numery na abonament), dochodziło przez cały czas do dwóch numerów, a po wojnie telefonicznej z nimi, zmienili i na główny doliczają i na mój, (numer tata(główny), mama (drugi), i ja(trzeci numer ) , najpierw doliczyli na główny, potem zaczęli doliczać na główny i drugi, a teraz zamiast na główny i drugi, naliczają na trzeci numer i główny.

Jak mogę wywalczyć swoje? Macie pomysły?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości