Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak znaleźliście się na forum?
#11
I niech zgadnę mieszkasz w Holandii?
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#12
Napisałem na fesjie, "poleci ktoś jakieś fajne forum?". I tak tutaj trafiłem. Zobaczymy na jak długo, może spodoba mi się to forum :-)
  Odpowiedz
#13
Temat myślę, że śmiało można uzupełnić o wpisy nowych użytkowników i tych, którzy jeszcze nie mieli okazji się wypowiedzieć.

Piszcie, piszcie. :)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#14
Moje początki z forami wszelkiej maści to głównie sprawa chomikuj.
Na 3 forach tak się znalazłem. Były fajne konkursy, poradniki. Reklamowaliście się w CHR.
Potem chomikuj ucichło, 2 fora zdechły, wy się yako tako trzymacie, a a powędrowałem na bardziej dyskusyjne fora.
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#15
Osobiście chciałem rozmawiać na konkretne tematy oraz pragnąłem troszkę pomocy w kilku sprawach
  Odpowiedz
#16
Adres forum skąd wziąłeś? :)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#17
Ja szukałem jakiegoś forum wielotematycznego, w którym można porozmawiać na luźne tematy.
  Odpowiedz
#18
No i jesteś. Zostań więc z nami :)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#19
Witajcie! Wpisałem w google 'forum wielotematyczne' i tak pierwszy wynik mnie tutaj przyprowadzil :D Super wyglądające forum, przejrzyste i czytelne. Zobaczymy czy się tutaj odnajdę. Pozdrowienia
  Odpowiedz
#20
Witamy, więc na naszym forum. :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink Tunio Wita Forum ! tunio001 13 3 203 11.11.2013, 21:06
Ostatni post: tungar
  jak usunąć konto na tym forum ??? Bitex1200x 4 2 013 28.08.2012, 15:21
Ostatni post: Bitex1200x

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości