Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jaka jest Twoja zasada nr 1, którą kierujesz się w życiu?
#1
Każdy ma swoją jedną, choćby zasadę którą kieruje się swoim życiu.
Moja zada jest taka: Nie okłamywać bliskich osób...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#2
Zasada, a raczej motto, słowa Hannibala - "Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy".
  Odpowiedz
#3
Szczerość przede wszystkim. W jakiś trudniejszych sytuacjach praktycznie bez wyjścia, można też trochę zełgać, tyle że trzeba umieć to robić.
No i umiesz liczyć, licz na siebie. Wspomóc jakoś można, ale głupio liczyć na n-tą pomoc sąsiada, jeśli daną rzecz możemy zrobić samemu, tyle że zajmuje nam to masę czasu. Rozumiem raz, dwa ale nie cały czas aby się uprzykrzać, to przekreśla nas indywidualizm.
No i bądź po prostu sobą, nie rób z siebie innego człowieka, którym tak na prawdę się nie staniesz.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#4
Bądź sobą, jak już coś robisz to na 100%, poszerzaj horyzonty to takie w życiu, każdy zasługuje na drugą szansę jeżeli prawdziwie żałuje czynu, szacunek dla innych, gdyż nie ma takiego nr.1 u mnie :)
w miłości kieruję się szczerością (często za to mi się obrywa), wiernością, zaufaniem..
[Obrazek: Nwc7AWP.png]
Sygnatura wykonana przez: Rafal07000
  Odpowiedz
#5
Złota reguła etyczna - „Traktuj innych tak, jak Ty byś chciał być traktowany”
  Odpowiedz
#6
Będę cie traktował tak samo, jak Ty mnie traktujesz.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#7
"Nie rozmawiam z debilami."
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#8
Szanuje ludzi, którzy szanują mnie.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#9
Nie robić niczego, co może sprawić innym przykrość lub ból (przynajmniej się staram).
  Odpowiedz
#10
Jeżeli coś zacząłeś po prostu, to dokończ. Niby nic, a jednak człowiek podążając za tymi słowami ma swoje cele do nich dąży i choćby było trudno stawia na swoim. Ogólnie cytat pasuje do wszystkiego: Treningi, związki, nauka.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hipnoza - czy jest się czego bać? polx 8 8 096 29.01.2019, 00:24
Ostatni post: morgi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości