Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jaka jest szansa, że policja zawita rano ?
#1
Rainbow 
Witam chce założyć swojego chomika, lecz trochę się obawiam problemów jakie są związane z uploadem plików na chomika.Chciałbym uzyskać odpowiedź, bo w tej chwili jestem w kropce.
#2
Zastanów się na początku, czy jest Ci to potrzebne. Zawsze jest prawdopodobieństwo, że autor zgłosi sprawę na policję. Nie należy także bagatelizować wiadomości, jakie przychodzą na skrzynkę w serwisie chomikuj. W obecnej chwili wiele plików z chomikuj znika, konta są blokowane. Dodatkowo system przelewu punktów został wyłączony przez administrację, więc zarobić na tym jest ciężko, jeżeli np. to Cię interesowało.
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


#3
Zwróciłem, że wiekszość zgłaszanych spraw na policje są związane z muzyką.Ja tylko chciałbym wrzucać na chomika filmy, czy wtedy jest mniejsze prawdopodobieństwo wizyty policji?
#4
Nie wiem jakie jest prawdopodobieństwo. Może być tak, że nic się nie stanie, a może być zupełnie inaczej. Jeżeli masz jakieś obawy, to nie wrzucaj filmów i innych plików objętych prawami autorskimi.
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


#5
Do każdego wrzucanego pliku musisz posiadac pełne prawa,między innymi autorskie,inaczej będzie traktowanie jako przywlaszczenie sobie cudzej npmodyfikacji,filmu..... wtedy możesz liczyć się z konsenkwencjami prawnymi
#6
A jeżeli będę tylko wrzucać pliki dla siebie "jako centrum filmów" z hasłem to rozumiem, że nie będę mieć żadnych problemów?
#7
Ale po co Ci tak bardzo ten chomik jak chcesz mieć jako centrum plików to masz jeszcze darmowe hostingi, lub dysk google który jest prawie bezpłatny.
#8
Jako centrum filmów polecam kupić dysk zewnętrzny. Co do chomika do którego tylko ty będziesz miał dostęp, raczej nikt nie powinien się przyczepić. Oczywiście uploadowanie plików nie swojego autorstwa na jakimkolwiek portalu, zawsze wiąże się z ryzykiem.
#9
Myślę, że wszystkie możliwości wiążącego się z posiadaniem chomika zostały już wyczerpane i temat można zamknąć. W razie czego proszę o PW.
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Policja w związku z chomikuj. Karrts 42 18 975 11.08.2016, 14:36
Ostatni post: B0hazard
  Czy chomikowanie od kogoś plików jest legalne ? TerraNova 9 5 022 29.07.2014, 10:36
Ostatni post: nigthrun
  Chomikuj.pl w TVP2 (Panorama) - nie jest dobrze. closer9 31 11 515 04.12.2012, 01:14
Ostatni post: Tomek1
  Jak to możliwe, że Chomikuj.pl nie jest jeszcze zamknięte? closer9 15 5 942 19.11.2012, 01:23
Ostatni post: WIDMO29
  Usunąć konto na Chomikuj.pl? Oto jest pytanie... gregor01 35 19 665 09.10.2012, 21:55
Ostatni post: Damian00SS

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości