Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jaki Błonnik Polecacie ?
#1
Hej wszystkim 

Mam do was pytanko mój facet chciałby zacząć brać błonnik ::) czy możecie mi jakiś polecić ? z góry zaznaczam że taki w formie płatków które można kupić i jeść z mlekiem odpadają bo są paskudne i mu w ogóle nie wchodzą a tabletek też tak za bardzo nie chce brać. 

Wyprzedzam ewentualne pytania tak je płatki owsiane , zbożowy chlebek itd po prostu chciałby dodatkowo dorzucić do swojej diety błonnik.
  Odpowiedz
#2
Może słonecznik?
  Odpowiedz
#3
Widziałam ostatnio w aptece suplement diety colon i to akurat jest w formie proszku :) Tylko nie wiem czy szukasz suplementów? Ten jest z naturalnych składników i łatwo go "zjeść" - mieszasz proszek z wodą i wypijasz :) No i łatwo się rozprowadza po jelitach dzięki temu.
  Odpowiedz
#4
Tak szczerze to nie wiem ile musiałabym zjeść tego słonecznika żeby uzupełnić braki błonnika :)

Ksymena może być to suplementy diety żaden problem tylko chciałabym coś przetestowanego. Mówisz o colonie ale jak patrzyłam na internecie jest ich pare rodzaji czy powinnam się zainteresować jakimś konkretnym czy obojętnie który wybiore ?
  Odpowiedz
#5
No to zależy na jakim efekcie Ci zalezy. Podstawowy jest C, ale jeśli chcesz wspomóc odchudzanie to idealnie się sprawdzi slim z melonowcem, który pomaga w spalaniu tłuszczyku. Na wzmocnienie wątroby hepato - z kurkumą. Itd. Moja znajoma mi tu z kolei podpowiada, że ona miała cardio z wit B6 i B12. Poczytaj sobie o tych dedykowanych, ale może na początek spróbować z tym podstawowym?
  Odpowiedz
#6
Hmmm rozumiem :) dziękuje serdecznie za odpowiedź szczerze to chyba zdecyduje się jednak na hepato bo wiem ze kurkuma jest zdrowa a jak kiedyś jej próbowałam dodać do jedzenia to uhhh nie wyszło mi to na dobre :D smak nie ten a tutaj raczej nie powinnam go w ogóle czuć.
  Odpowiedz
#7
Hepato to też dobra opcja. W sumie kurkuma wspomaga przemianę lipidów w wątrobie, więc też super. Tak patrzę i czytam jest ma też w składzie ekstrakt z jęczmienia, czyli tu pęcherzyk żółciowy na plusie. jestem bardzo ciekawa co powiesz po jakimś czasie stosowania.
  Odpowiedz
#8
Okey :) w takim razie jeszcze raz bardzo ci dziękuje Ksymena za pomoc :) colon już zakupiony także zaczynam testowanie. Nawet szczerze ci powiem ze kupiłam też ten men dla chłopaka ;D żeby nie było że tylko sobie kupuje suplementy.
  Odpowiedz
#9
Ooo no co Ty mówisz :D faceta namówić na cokolwiek to nie lada sztuka :D Jestem ciekawa jak się u Was sprawdza ten suplement? Juz jakieś 2 tygodnie, widać efekty?
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Poradnik: Do czego jaki grzebień David 0 13 314 29.06.2011, 22:40
Ostatni post: David

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości