Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jakie kreskówki lubicie oglądać?
#31
Ja zawsze bardzo lubiłam Chojraka, Toma i Jerry'ego, Looney Tunes, Wszystkie bajki typu Myszki Miki i Kaczora Donalda, Pixie i Dixy.
  Odpowiedz
#32
Z bajek to lubię czasami obejrzeć "Pingwiny z Madagaskaru", a z animców to "Full Metal Alchemist" :)
  Odpowiedz
#33
Czasami oglądam chińskie bajki; poza tym lubię Spongeboba i Pingwiny z Madagaskaru :D
  Odpowiedz
#34
O, teraz na przykład czasem obejrzę jeszcze "Pora na przygodę"- bajka postapo. :P
  Odpowiedz
#35
Ja ostatnio na TVP ABC tyle lat nieoglądaną bajkę Tabaluga obejrzałem. Fajnie było sobie tego zielonego smoka przypomnieć i Arkrtosa oraz powiedzenie "Jakubie zrób mi loda" Haha
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#36
A pamięta ktoś bajkę "Finesz i Ferb"? to była dopiero bajka.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#37
Krecik, Tabaluga, Reksio, Sąsiedzi, Miś Uszatek, Bolek i Lolek no i Smerfy to dopiero były bajki a nie jakieś tam Fineasze z 2007 roku :)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#38
Fineasza czasem obejrzę, ale bez szału : p Ostatnio sięgnęłam po Muminki, oglądam sobie do snu :D
  Odpowiedz
#39
Fineasz i Ferb, Odlotowe agentki (bajka dzieciństwa!), Tom i Jerry i dużo dużo więcej
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#40
Ja na bieżaco jestem z Dragon Ballem. A ostatnio oglądałem HunterxHunter, genialne anime, polecam.
[Obrazek: iq15uYm.gif]
fb.com/adipedesign
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie seriale oglądacie ? zawpork 103 43 182 14.12.2021, 20:56
Ostatni post: sengana
  Jakie filmy polecacie WazzUp 40 19 022 24.04.2017, 16:47
Ostatni post: Demanufacture
  Jakie są rodzaje Ripów... Kucharek 4 4 399 30.10.2011, 23:32
Ostatni post: matmiz94

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości