Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jakie macie plany na weekend?
#1
Tak jak w temacie brzmi pytanie;)

Ja mam zamiar pójść do sklepu, kupić piwo i powspominać najpiękniejsze chwile spędzone w moim życiu.
A wy jakie macie plany na weekend?:D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#2
A ja wyjątkowo przesiedzę cały weekend w domku. Trzeba wypocząć bo przyszły tydzień niesie ze sobą w cholerę roboty ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
Mam taki sam plan jak Nico. :)
  Odpowiedz
#4
Nie mówcie że chcecie weekend spędzić w domu siedząc na 4 literach!
Po to jest te dwa dni wolnego, żeby się świetnie bawić, podrywać kobiety, całować itd...
Pójść na spacer z bliską osobą, milion jest sposobów żeby nie przesiedzieć w domu.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#5
oprócz tego, że dzisiaj pracuję, to zamierzam się zakopać w książkach i notatkach:)
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#6
A ja jak zwykle zostaje w domu, więc tak, książki (nauka), internet/telewizja może jakiś większy spacer no i pójdę do kościoła i tak co weekend od iluś tam lat. :)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#7
Po całym tygodniu nie chce mi się nic, zostaje w domu.
Muszę odpocząć i przygotować się psychicznie do następnego zawalonego wszystkim tygodnia w którym pewnie z niczym
się nie wyrobię. Są plany żeby jechać jutro na PGA, ale jakoś mi się nie chce przepychać z ludźmi.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#8
Planuję się zając moim licencjatem, może rozejrzeć się za jakimiś prezentami ;)
  Odpowiedz
#9
Ja planuje dziś wyskoczyć na piwko z koleżanką.Jak kobieta stawia to trzeba iść:D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#10
Wstydziłbyś się.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie jest wasze ulubione piwo? Gospodarz 21 9 747 23.08.2017, 09:43
Ostatni post: trykietron
  Jakie byłyby Wasze ostatnie słowa przed śmiercią? Monoceros 3 2 473 07.06.2017, 20:55
Ostatni post: perla86
  Jakie zwierzę do was pasuje Nieśmiertelny 4 1 247 28.03.2017, 20:10
Ostatni post: Ełdef
  Co macie na wigilię? Baron 10 2 952 28.12.2015, 15:59
Ostatni post: Demanufacture
  A Wy jakich sąsiadów macie? Gospodarz 10 4 076 01.10.2015, 15:56
Ostatni post: baca

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości