Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jakim człowiekiem wolałbyś być?
#1
Załóżmy że masz wybór musisz go dokonać nie ma odwrotu są tylko dwie opcje, kim wolał (wolała) byś być niskim i chudym czy wysokim i mieć nadwagę?
  Odpowiedz
#2
Niskim i chudym, chociaż jestem wysoki i chudy, ale pracuje nad tym :P
  Odpowiedz
#3
Yhh zależy jaką nadwagę, wysoki i z lekką nadwagą będzie silniejszy i bardziej rozbudowany. A niski i chudy też nie jest zły. Ale jeśli miał bym wybierać to niski i chudy. Lepiej byś małym niż mieć nadwagę :).
  Odpowiedz
#4
(22.11.2012, 19:28)swordancer napisał(a): Niskim i chudym, chociaż jestem wysoki i chudy, ale pracuje nad tym :P

Ja również mam tak samo:D
[ Sygnatura usunięta przez moderatora. ]
  Odpowiedz
#5
Ja też jestem wysoki o chudy :) A nad czym pracujesz by być grubszym czy nad mięśniami i siłą>?
  Odpowiedz
#6
(22.11.2012, 19:29)Damianoslawp napisał(a): Yhh zależy jaką nadwagę, wysoki i z lekką nadwagą będzie silniejszy i bardziej rozbudowany. A niski i chudy też nie jest zły. Ale jeśli miał bym wybierać to niski i chudy. Lepiej byś małym niż mieć nadwagę :).

No widzisz i tu jest pies pogrzebany, założyłem ten temat bo byłem ciekawy jak odpowiecie. Ja oczywiście wolał bym być wysokim i grubym, dlatego że nadwagę zawsze można zrzucić a urosnąć nie urośniesz chociaż byś nawet bardzo chciał :)
  Odpowiedz
#7
Tkanki tłuszczowej to ja raczej nie nabiorę, bo mam zabójczo szybką przemianę materii, a zwykle jem dużo. Postanowiłem więc zainwestować w siłownię i może w jakąś dietę, ale jeszcze nie wiem.
  Odpowiedz
#8
Ja akurat jestem wysoki i nie muszę już rosnąć :). Teraz tylko siły nabrać i będzie git.
  Odpowiedz
#9
A mi pasuje taki jaki jestem tylko mam inny kompleks.Dla tego zapuszczam włosy...
  Odpowiedz
#10
(22.11.2012, 20:07)Michał napisał(a): A mi pasuje taki jaki jestem tylko mam inny kompleks.Dla tego zapuszczam włosy...

Czyżbyś miał jedno ucho większe od drugiego?? Albo odstające:D
[ Sygnatura usunięta przez moderatora. ]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości