Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jakim człowiekiem wolałbyś być?
#11
Z otyłości jest ciężko wyjść... więc zdecydowanie bardziej wolałbym być niski i szczupły :D
  Odpowiedz
#12
(22.11.2012, 20:12)Czarna_Owca napisał(a): Czyżbyś miał jedno ucho większe od drugiego?? Albo odstające:D

No cóż nic na to nie poradzę,taka mnie stworzyła natura chciał bym być inny ale jestem taki jestem(...)
  Odpowiedz
#13
(22.11.2012, 20:32)Hans napisał(a): Z otyłości jest ciężko wyjść... więc zdecydowanie bardziej wolałbym być niski i szczupły :D

pisałem o nadwadze a nie o otyłości :) ciężko wyjść ze względu na przyzwyczajenia, konkretnie mało ruchu i niezdrowe żarcie.
  Odpowiedz
#14
Wolałabym być niska i chuda, w przypadku kobiety to nic dziwnego, a do tuszy mam taką awersję, że na rzecz jej braku zrezygnowałabym z centymetrów.

Z drugiej strony jednak, jeśli ktoś jest wysoki, to kilogramy całkowicie inaczej kształtują się na jego ciele i niejednokrotnie na pierwszy rzut oka nie sposób zauważyć, że dana osoba ma nadwagę.
  Odpowiedz
#15
Hmm trudne pytanie. Nie chciałbym być jakimś mikrusem który na dodatek wygląda jak patyk. Lepszym wyborem byłaby już ta nadwaga, masywniejsze ciało, więcej siły i nie koniecznie okrągły brzuszek, to zależy czy człowiek ma więcej mięcha na sobie czy tłuszczyku :-)
Na szczęście nie muszę stać przed takim wyborem, moje 180 cm wzrostu i 74 kg wagi mnie zadowala aż nadto :)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#16
Wysoka z nadwagą - niska jestem całe życie, chciałabym dla odmiany ja patrzeć na innych z góry. Haha A nadwagę by się zrzuciło, nikt nie ma takiego doświadczenia w odchudzaniu jak kobiety. ;)
  Odpowiedz
#17
Około 185 wzrostu, 110 kilogramów wagi. 10% tłuszczu, duża masa mięśniowa. Dobra kondycja, świetna pamięć... :D
  Odpowiedz
#18
(27.11.2012, 23:36)Bub17 napisał(a): Około 185 wzrostu, 110 kilogramów wagi. 10% tłuszczu, duża masa mięśniowa. Dobra kondycja, świetna pamięć... :D

Tak masz, czy tak chciałbyś mieć, bo nie zostało zaznaczone?
  Odpowiedz
#19
Ja jestem wysoki (190cm) i przy sobie, ale nie żeby aż tak bardzo gruby :D

Nie chciałbym być niski bo dzięki temu że jestem wysoki mam jakiegoś rodzaju przewagę nad innymi, chociaż zawsze się ludzie patrzą gdy jesteś tak wyrośnięty :>

Co do bycia małym i chudym - chyba trochę fajnie, może dzięki temu że gdziekolwiek nie pójdziesz kupisz co chcesz i we wszystko wejdziesz ;)
  Odpowiedz
#20
Chciałabym być trochę szczuplejsza, a także Chciałabym lepiej sobie radzić z burzliwymi emocjami.
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości