Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jesteś Wiatrem Dla Mych Skrzydeł.
#1
Z tym tekstem wiąże się pewna Historia w moim życiu, ale o tym na dole. :)

Jesteś Wiatrem Dla Mych Skrzydeł.

Panie och Panie
Ciebie uwielbiać dziś Chcę
Z Tobą chcę żyć, bo
Twoja miłość, Twoja dobroć
Sprawia, ze mam Wenę
Śpiewać, ze:

Jesteś Wiatrem dla mych Skrzydeł
Tylko ty Boże Święty sprawiasz, że
Nasze życie ma sens
Ty nas nauczyłeś jak mamy żyć
Pełni miłości i dobroci
Tylko Ty Boże Święty masz taką Moc

Boże Ty Najwyższy
Królu Królów
Panie nad Panami
Odmieniasz Nasze życie
Przewrotnie tak
Jesteś w moim sercu tak głęboko, że:
Mam ochotę Śpiewać:

Jesteś Wiatrem dla mych Skrzydeł
Tylko ty Boże Święty sprawiasz, ze
Nasze życie ma sens
Ty nas nauczyłeś jak mamy żyć
Pełni miłości i dobroci
Tylko Ty Boże masz taką Moc

Panie och Panie
Ciebie uwielbiać dziś Chcę
Z Tobą chcę żyć, bo
Jesteś taki Niezgłębiony i Niepojęty
Twoja Niewidzialna Moc
Twoja Łaska Panie Panów
Sprawia, że:
Śpiewam słowa te:

Jesteś Wiatrem dla mych Skrzydeł
Tylko ty Boże Święty sprawiasz, ze
Nasze życie ma sens
Ty nas nauczyłeś jak mamy żyć
Pełni miłości i dobroci
Tylko Ty Boże masz taka Moc

Jest to mój pierwszy tekst piosenki o tej tematyce, Tematyka ta to uwielbienie Boga. Tekst ten powstał w kwietniu ubiegłego roku jednak pojawił się jedynie na moim koncie na fejsie, nigdzie więcej go nie publikowałem gdyż znaczy on wiele dla mnie i jest symbolem mojego nawrócenia się do Boga i przyjęcia chrztu Wiary w Kościele Zielonoświątkowym Filadelfia. :) Który to odbył się dokładnie rok temu w kwietniu dokładnie 29 – tego.:) Postanowiłem go opublikować również tutaj na forum. :)

Z racji tego, iż ten tekst dla mnie naprawdę wiele znaczy Jest dla mnie wręcz swoistym symbolem. Nie Zezwalam na jego wykorzystywanie i kopiowanie go dalej w celu publikacji go na innych stronach. :)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#2
Chętnie bym się dowiedział, co uważasz za nawrócenie i co dokładnie znaczy dla Ciebie ten tekst.
  Odpowiedz
#3
Adminie odpowiadając na twoje pytanie zacznę od tego, czym dla mnie jest nawrócenie. Otóż Nawróceniem dla mnie jest to, że kiedyś byłem osobą głęboko niewierząca,, nie wierzyłem w Boga i w Kościoły, nie potrafiłem się odnaleźć w kwestii wiary w Kościele Katolickim. Wszystko się zmieniło w październiku 2011 roku, kiedy to kumpel zaprosił mnie do Hotelu Qubus na nabożeństwo Kościoła Zielonoświątkowego Filadelfia. Poszedłem z czystej ciekawości zobaczyć jak to wygląda u Zielonoświątkowców, no i stwierdziłem, że to jest miejsce dla mnie, Odnalazłem tam swoje miejsce w kwestii wiary i postanowiłem się ochrzcić. Mówiąc o nawróceniu mam na myśli to, że się odnalazłem w kwestii Wiary w tym kościele oraz to, że dzięki niemu uwierzyłem w Boga. Jest swoistym uznaniem Boga i Jezusa Chrystusa jako Pana mojego życia.

Drugi Aspekt, który poruszyłeś to kwestia, dlaczego ten tekst jest dla mnie taki ważny i co on dla mnie w ogóle znaczy. Odpowiadając na to pytanie pozwolę sobie wypunktować:

Tekst ten jest dla mnie ważny gdyż:

- Jest dla mnie symbolem nowego etapu mojego życia, jeżeli chodzi o sferę wiary.
- Od momentu mojego nawrócenia zaczęło mi się lepiej w życiu powodzić. Co jest pokazane w tekście kiedy mowa o refrenie „Jesteś Wiatrem Dla Mych Skrzydeł”.
- Pokazuje, jaki byłem w kwestiach wiary i jaki jestem obecnie.
- Kiedy mam wątpliwości dotyczące wiary, słabsze dni zaglądam do tego tekstu i go czytam, podtrzymuje mnie on w tym że nie popełniłem błędu nawracając się.
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości